Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire számít a külső?

Tényleg ennyire számít a külső?

Figyelt kérdés

ápolt vagyok és figyelek arra, hogy ne nézzek ki hülyén, de általában olyan... semmilyen vagyok. egyszerű farmer+póló+pulcsi+sportcipő, a hajamat csak megfésülöm, sminkelni ritkán szoktam. nem vagyok fiús, csak vhogy így kényelmes nekem :)


ma viszont nagyon jó frizurát csináltam magamnak, kisminkeltem magam és csinosabb ruhát vettem fel. a suliban dicsérgettek is :) az a fiú o.társam, aki ilyen menő gyerek és keresztülnéz rajtam, ma hozzám szólt, mosolygott rám, stb.

az utcán is megnéztek :)


ennyire számít a külső?


2014. okt. 7. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2014. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első tömören lényegretörően megfogalmazta. Igen, ennyire számít.

De nehogy aztán eldobjad az agyadat mert rád nézett az a csávó. Ha újra úgy öltözöl ahogy kényelmes megint keresztülnéz rajtad, szóval ne ő legyen a mérce.

2014. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a felszínes emberek az a legfontosabb.
2014. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát, úgy tűnik erre rájöttél.

persze vannak felszínes emberek de az tény, hogy amikor megismersz vkit akkor kb 3 mp alatt eldöntöd h szimpatikus-e vagy nem. namost 3 mp alatt nem fogsz betekintést kapni a lelkivilágába, úgyh igen, a külső nagyonis fontos, a másik ember megítélésénél...

és ez később fokozottan így lesz, munkahelyen v az üzleti életben, aki nem néz ki jól azt bizony semmibe veszik. a szolgáltatóiparban vagy a vendéglátóiparban egyenesen elvárás h úgy öltözködj, szoknya, tűsarkú stb. nyilván megvan az oka, h miért nem a tornacipőt részesítik előnyben...

de azért a barátaid nem azok akik külső alapján ítélnek és ez jobb is ha így marad. a fiúkkal más a helyzet, lehet olyat találni akinek nem fontos a külső de még őneki is fontos az első benyomás

2014. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!