Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. S. Hogy tudnám elrejteni...

S. O. S. Hogy tudnám elrejteni ezt az erős izzadást?

Figyelt kérdés

14(!!!) éves lány vagyok, és egyszerűen borzasztó ez az izzadás..Ha egy kicsit melegebb van mint amilyen nekem pont jó, elkezdek izzadni. Az még nem is zavarna hogy arcomon izzadok, mert akkor legyezem magam és 'elmúlik', de hogy a hónaljamon vannak télen(!), nyáron, szóval mindig izzadás foltok na az már elég gáz... Ezért hordok inkább fehér pólókat. A szekrényembe van egy csomó tök jó színes póló, de nem merem felvenni mert átizzadom a hónaljamnál.. Mondjuk tudni kell hogy nálunk az egész család egy ilyen izzadós család, leginkább a bátyáim...Igazán akkor izzad be a hónaljam amikor ülök, és nem emelgetem a kezeimet hanem csak ha egy helyben vannak..Hormon,-pajzsmirigy betegségeim nincsenek....Hallottam ilyen kenceficékről(nevüket nem tudom) de azokat én kenhetném magamra, 14 évesen? Ha igen, mi a nevük és milyen árban vannak?

Előre is köszönöm a normális válaszokat!:)



2014. szept. 30. 17:13
 1/1 anonim válasza:
nekem is ez volt a problémám, aztán rátaláltam a Solutio antisudoricara, ami nekem bevállt. gyógyszertárban kapható olyan 700ft körül szokott lenni, kis üvegcse nekem 1 üveg vagy 3 hónapig kitart de amúgy én is 14 évesen kezdtem most 15 vagyok és semmi bajom tőle már az első használattól kezdve nem izzadtam :)
2014. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!