Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire néznétek rá...

Fiúk, mennyire néznétek rá egy mohikán frizurás lányra?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy még jól is állna. (az a hajvágat, ami Miley Cyrusnak és Pinknek van. kép: [link] is rövid hajam van (vörös), néha ilyenre szoktam tűzdelni-tupírozgatni, s rohadtul tetszik nekem is meg az ismerősöknek is: azon gondolkoztam tényleg ilyenre vágatnám. Viszont a kisugárzásom elvileg olyan, hogy akárkit ledöntene a lábáról (nem én találtam ki :D), s a hímneműek be vannak tojva tőlem már így is. (Ők a csendes kis jááájdecuki lánykákat szeretik madárka csontozattal, halk hanggal, gyenge jellemmel, hosszú természetes hajjal, kommersz életcélokkal. Én minden vagyok csak épp ez nem.) Nem tartozom semmi rocker vagy punk-alfajhoz, szimplán művész szakos egyetemista vagyok, aki szeretne egy magafajta különc ipsét maga mellé, s elfogadja olyannak, amilyen.

A fő kérdés az: vadidegenben ezzel azt is elriasztanám, aki eddig ismerkedni akart, vagy ezzel pont a magamfajtákat fogom vonzani?

21/L



2014. szept. 27. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy vélem, ezzel pont a magad fajta pasikat fogod vonzani.
2014. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mikor nem alszok eleget, érdekes dolgokat érzek. Most azt, hogy ezt a kérdést olvastam már itt valamikor. Nem biztos a szöveg teljes azonossága, de nagyon ismerős.

Semennyire, mint barátnő, nálam a rövid hajú lány nem jöhet szóba. Nálam egy lány legyen hosszú hajú. Nem utálom a rövid hajú lányokat sem, ők általában vagányabbak és tetszik bennük ez, de nem kellenének nekem mint barátnő.

2014. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!