Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Úgy irigylem a tisztabőrű...

Úgy irigylem a tisztabőrű embereket?

Figyelt kérdés
akiknek egy pattanás sincs az arcukon, és olyan sima a pofijuk, mint a tükör. Hogy csinálják? Mi a titka a szép bőrnek? (Már mindenféle kenceficét kipróbáltam, de semmi nem jött be, ráadásul 3 hónapja fogamzásgátlót szedek, direkt a pattanások miatt(Cypromix). De semmi javulást nem észeltem. Néhány tipp esetleg?
2010. jan. 20. 14:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Légyszíves írjatok sokat, minél többet írtok, annál többet segítetek! ;)
2010. jan. 20. 14:14
 2/9 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznál voltál? Nem lehet hogy valami gyulladás van ami miatt ilyen a bőröd? Rossz fogak, vagy mittudomén mi? Azt hallottam ettől is lehet. De pontosat csak orvosok tudnak mondani miután jól megvizsgáltak.
2010. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sajnos ez örökletes dolog, nekem sincs tükörsima bőröm, engem is zavar, de ez van.
2010. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Genetika sajna:S

Persze krémekkel meg kezelésekkel tudsz javítani a bőröd állapotán,de tökéletes sose lesz:S

Én is irigylem őket..

2010. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:/ Legalább nem vagyok egyedül...
2010. jan. 21. 11:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni. Járok kozmetikushoz, állandóan nagykezelésre, már a 4. havi cypromixet szedtem be, és még mindig jönnek ki rajtam.:@ pedig minden nap megtisztítom rendesen az arcom, és tessék. már a kamaszkoron is túl vagyok, úgyhogy tényleg nem értem. Ja, semmi szervi bajom nincs, és már kamasz sem vagyok. 23/L

De tesómnak még pattanásosabb volt a bőre, elment bőrgyógyászhoz, kapott rá gyógyszert, meg krémeket, és már javult valamennyit, de a tükörsímátől még ígyis messze áll.

2010. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nyugodj meg nem vagy egyedül nekem is majdnem minden nap elö jön 1-1 patti pedig én is kezelem az arcom minden krémmel!lehet az alapozó nem kéne rá de éppen ezért használom én is!örök körforgás!én is irigylem a szép arcu nőket!nem tudom mi a titkuk!most naponta probálok több folyadékot inni és kezdenek elmulni a pattiaim!ugyanis a méreg anyagok ha nem tudnak el távozni a szervezetedböl akkor a börödön keresztül távozik ezért lehetnek a pattik!rem.segitettem valamit!
2010. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, köszi szépen! :)

Ku*va anyjukat a tisztabőrűeknek!:D

2010. jan. 24. 13:31
 9/9 anonim ***** válasza:
jaj de bunkó vagy! mert akinek nem ragyás a feje, annak ugye nincs semmi problémája, szépséghibája? primitív vagy, ne irigykedj
2013. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!