Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik hajszín áll jobban? (...

Melyik hajszín áll jobban? ( Kép )

Figyelt kérdés

Valamiért amikor szőke voltam, sokkal többen felfigyeltek rám, de a fekete nekem sokkal jobban tetszik. Ti mit gondoltok így első látásra ? Melyik a dögösebb ?:D

[link]


[link]


2014. szept. 17. 15:35
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Tévedsz pillangó,gyönyörű feleségem van és gyönyörű gyerekeim.Csak már hányok az ilyen kis ribizliktől mint te.Szánalmas életed lehet,ha itt kell az önbizalmad növelgetned.Jó éjt!
2014. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Én azt is kétlem, hogy a kérdező van a képeken, mert a válaszokat egy unatkozó tinisrác írja a stílusából ítélve.

Na meg 90-es mellbőség? Ilyet is pasik szoktak írni, mivel a 90 a hátméretet jelöli... 90-el elég kövér lehetsz. A képen nem úgy tűnik pedig.

Mindegy, a lánynak a képen a fekete haj áll jobban. A sárgás szétszőkített szalmaszerű haj a fekete szemöldökkel párosítva a legjobb csajokon sem néz ki jól.

2014. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
jobb a sötéthaj neked, de ez a fekete túl sok. egy sötétbarna (gesztenyebarna) lenne az igazi színed. szép vagy
2014. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Ribizli :))

Semmit nem tudsz az életemről,hogy ítélkezz felette.

Nem kértem,hogy növeljék az önbizalmam, nekem elég lett volna annyira ha írják h szőke vagy fekete.

Törődj a feleségeddel és a gyerekeddel az helyett,hogy másokat sértegetsz :)


A képen én vagyok, aki nem hiszi írjon privátot és megjelölön facebookon. Unatkozó tini srác ?! Nem hiszem...minden levelemet teljesen higgadtan kulturáltan fogalmaztam meg, még akkor is ha negatív kritikákat kaptam.

90es mellem van, ebben nincsen semmi,hogy meg írom , nem fényképeztem le. Nem vagyok kövér, de nagy mellű vagyok...ez van.

2014. szept. 18. 11:24
 35/37 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy írják, a 90-es méret nem a kosarat jelöli, tehát nem a mellméretedet. A kosár A-s, B-s, C-s... Kicsit gáz, hogy ezt lány létedre nem tudod.
2014. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Jesszus, mérőszalaggal mérig az átmérőt okos :D
2014. szept. 18. 14:04
 37/37 anonim ***** válasza:
Igen mérőszalaggal mérik viszont az nem a tényleges mellméreted ;) Mell alatti körméretet mérnek az jelöli majd a számot, hogy pl 75 és onnan nézik a kosárméretet ami a mellméreted. Szerintem te a mellbőségről beszélsz. A mellméreted a kosárméret. Nem tudom ebbe miért próbálsz belekötni. A képen nincs nagy melled max ilyen A-B kosáras lehet na de nekem tök mindegy csak látom hogy nem értesz hozzá mégis megpróbálsz kioktatni..
2014. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!