Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 7. osztályos vagyok és mr...

7. osztályos vagyok és mr minden osztálytársam gyantázza/epilálja a lábát. Nekem anyukám azt sem akarta h a szemöldökömet kiszedjem és én titokban borotválom a lábam. De tudom, hogy az ne jó! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A borotva miért nem jó? Senki sem lesz "nagyobb" vagy jobb, hogy mivel szőrtelenít, ez inkább attól függ, hogy kinek mi jön be jobban.
2014. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tedd amit eddig, esetleg ha szükségét érzed közöld anyuddal is, hogy te már borotválod a lábad, mert neked így jó. Nincs ebben semmi rossz. Én is magamtól kezdtem el 11 évesen, soha nem is közöltem senkivel hogy épp hol szőrtelenítek hogyan, mert ez csak rám tartozik, senki másra. Szerintem.
2014. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Borotváld tovább. Én nem vagyok olyan kapcsolatban az anyámmal, hogy tudjak vele ilyenekről beszélni, nem is kérdeztem meg tőle. Egyszerűen csak leborotváltam magamnak. A borotvával sincs semmi baj, ha nem bántja a bőröd. Mármint van, akinek jobban beválik a gyanta vagy az epilátor és hosszabb ideig is marad szőrtelen, de ez az egy hátránya van. Én is borotválom. Sokan mondják, hogy megerősödik tőle a szőr, de szerintem ez hülyeség, nekem legalábbis ugyanolyan mint volt, pedig már régóta csinálom. Próbálj vele beszélni, hogy vegyen neked egy epilátort és azt sokáig is tudnád használni, nem kéne mindig új borotvákat venni vagy, hogy a gyantával ritkábban kéne leszedni. Egyébként miért nem engedi, mit mond mi az oka? Ő mivel szőrtelenít?
2014. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kb. 5-6.osztályban kezdtem el borotválni a lábam, mert már zavart hogy szőrös. Anyukámnak nem mondtam el, de egyszer észrevette és akkor megkérdezte, hogy miért borotválom és azt mondtam, hogy azért mert az osztálytársaim is...ő jól leszidott és azt mondta ne csináljam, majd csak ha nagyobb leszek, de én tovább borotváltam aztán beletörődött.:D Ha te úgy érzed, hogy neked úgy jobb, akkor borotváld a lábad, egyszer ígyis úgyis elkezded.
2014. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azóta is borotvalom a lábam csak én is felek h észreveszi és le fog szidni vagy valami. Én nem szeretek anyával ilyenekről beszélni, de jó látni h ezzel nem egyedül vagyok!! KöSzi! :)
2014. szept. 29. 21:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a 2. kommentelőnek szól: Amúgy nem is beszéltem vele erről tehát nem tudom h ő mit gondol erről. Csak ő azt mondja minden hasonlóra h ehhez még túl kicsi vagyok! A szemöldökömet is azóta magamnak szedem. Amúgy ő gyantáztatja a lábát.
2014. szept. 29. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!