Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezzel a felsőtesttel már van...

Ezzel a felsőtesttel már van értelme próbálkozni a lányoknál?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még lenne mit dolgozni rajta. Itt most nem is ez a kérdés.

Az érdekelne, hogy szerintetek érdemes így lányokkal ismerkedni, vagy még várnom kell, amíg jobb testem lesz ?


Itt a kép:


[link]


2014. aug. 30. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És miért a testeddel próbálsz meghódítani egy nőt, miért nem a személyiségeddel? Nézhetsz ki úgy külsőleg, mint Hercules, ha a személyiséged 0!... :)
2014. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálatok, a mai fiataloknál mi? Nem tudom mi van veletek, régebben (nem is olyan régen), kövér, alacsony, magas, sovány, duci, bármilyen fiú próbálkozott, és nagyrészt sikerrel is jártak, a lány az lány, a nő az nő, mindegy, milyen az évszám. Vagy ide csak a testükkel villogni járnak az emberek hátha akad gyors numera? Nyilván látod, hogy nincs rossz tested, akkor ezt minek? Csak érdeklődöm:)
2014. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lyon válasza:
0%
Egy deka kúrát még nyomjál le. Ezzel max. egy pisztrángnál... :)
2014. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozzatok már vele... egy szerencsétlen, 100 kudarcot megélt gyík, aki arra a szintre jutott el, hogy azt hiszi a felsőtest részeinek "kigyúrásával" lehet párkapcsolatot létrehozni :D
2014. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

engem jobban érdekel a személyisége.

De személy szerint nekem ez nem tetszik. 1 Nemszeretem a szőrt a mellkason. 2 túl vékony.

2014. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kérdeznék: A lányok a testedre bukjanak vagy arra ami a fejedben van?

Egyébként nem hiszem, h félmeztelenül fogsz ismerkedni, mindenképp legyen rajtad egy póló majd a randin, ahol előbb majd beszélni fognak veled és ha "üres" a fejed, akkor az a póló nem fog egyhamar lekerülni.

2014. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Én nem szeretem a túl szőrös palikat, szúval egy gyantázás nem ártana a felsőtestedre (hátadra ha ott is van)

kicsit vékony. ha csak a felsőtesteddel kéne hódítani nem annyira menne....több kondi kéne több fehérje. érdemes lenne egy body buildnges boltba ellátogatni, ahol vannak italok kapszulák (nem szteroid) ami segít az edzésnél erősödni jobban.

2014. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugye a lábad nem pipaszár? Sokan csak a felsőtestre koncentrálnak, a lábuk meg szipka marad. Na az béna. Egyébként ezzel semmi gond, teljesen normálisan nézel ki.
2014. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs veled... Nem is értem....minek kell megfelelni? Mármint egy pasi csak akkor kaphat csajt,ha talpig izom vagy mi? Szerintem nyugodtan próbálkozhatsz.
2014. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vékony, csak csal a fotó
2014. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!