Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "Szúrt" már itt valaki magának...

"Szúrt" már itt valaki magának köldök-piercinget?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én kisebb koromban voltam akali táborban, és ott két idősebb havernőm magának szúrta ki... mindketten elég "bénák" voltak... vékony tűvel szúrták, alig ment át a pc, eléggé vérzett... durva volt. Miután hazamentek bevérzett nekik a bőr alatt... szóval szerintem nem érdemes otthon kísérletezni :) de te tudod... ha értesz hozzá, miért is ne...de én nem próbálkoznék... eléggé veszélyes...
2010. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
inkább ezt hagyd egy profira. nekem profi csinálta és így is sok baj volt vele utána. ha jól tudom a köldök piercing gyógyul be a legkésőbb, jó pár hónap kell míg teljesen begyógyul.
2010. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. jan. 16. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg ne próbáld! Ha egy "profi" csinálja akkor is gennyezhet fájhat és problémák lehetnek belole. El se tudom képzelni akkor mivan, ha egy hozzá nem érto ember fog neki.. Fáááájhat, és nagyon veszélyes lehet!
2010. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát szerintem is inkább csináltasd rendes piercingessel. szúrkáltam már én is magam, meg haverom szúrt orromba, ajkamba, fülembe. de a köldök piercinggel tényleg elég sok baj lehet, persze az is lehet hogy nem lesz semmi gond és szépen fog gyógyulni.

egyébként semmiképp sem ez az ami a legtovább gyógyul, mert a mell piercingre mondja a legtöbb ember akiknek van, hogy nagyon sokáig gyógyul. és komolyan, a mell teljes gyógyulása eltarthat simán egy évig is. nekem is nagyon sokáig gyógyult és én azt profival csináltattam.

2010. febr. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem hát megfordult a fejemben hogy megcsinálom magamnak de szerintem is elég kockázatos lehet, szoval inkább lemondtam róla ... :S köszi a válaszokat! :)
2010. febr. 8. 07:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek anno kiszúrtam a köldökét (de csak mert ő nem volt képes magának, és megkért rá - taknyosak voltunk még, szóval...), elég hamar be is gyulladt neki, és ki kellett vennie.

Profival csináltasd mindenképp!

2010. febr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
73%
én magamnak szúrtam egy hónapja és még élek be sem gyulladt meg semmi:) nyugodtan magadnak is kilehet szúrni
2010. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!