Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes alakot vesztenem a jó...

Érdemes alakot vesztenem a jó étvágyam miatt?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves lány vagyok és normál a testalkatom, mivel lefogytam. Nos, a helyzet az, hogy szeretnék visszatérni a régi életmódra, mármint enni a mekibe, pudingokat, ropikat, meg bármit amit akarok ( + egészséges ennivalót is ). Jó, most azt gondoljátok, hogy " mekkora egy bunkó koca ", de ez csak egy gondolat ! Titeket kérdezlek, hogy megéri- e, én már komolyan nem tudom mit csináljak, mert szivem szerint nagyon jól ennék, de az eszem irtózik a kajától, ha arra " kérem " . Mit mondtok ? Megéri az alakvesztést ?
2010. jan. 16. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
eheted az egészségtelen kajákat is...de mértékkel, és sportolj, ennyi
2010. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha kövér akarsz lenni és ráadásul egészségtelen ételeket enni megint akkor hajrá. te tudod ,hogy neked megéri e. nekem 30 évesen nem éri meg, én inkább eszek sok zöldséget gyümölcsöt minthogy a mekiben tömjem magam mindenféle mű kajával.
2010. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Én havi egyszer betérek a mekibe is. Heti egyszer elmegyek egy sima gyorskajáldába is. Gyrosz gyrosztál.


De heti 4x az edzőterembe tolom a súlyt.


Én megengedhetem magamnak. Ezt neked kell eldönteni.

Ha eleget mozogsz, akkor mértékkel "bünözhetsz", ha nincs lehetőséged mozogni, akkor inkább hanyagold.

2010. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem éri meg. Egészségesebb és szebb is leszel ha egészséges kajákat eszel, és lehet hogy most úgy gondolod hogy tökmindegy mit eszel, de majd 20 év múlva a sok telített zsírtól elzárulnak az ereid meg minden és az már nemtökmindegy
2010. jan. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
minden nap csak egy egészségtelen dolgot egyél max,és akkor a többi kajára meg figyelj oda,hogy az már csak egészséges legyen
2010. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!