Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya egy ilyen haj? Lány vagyok

Csúnya egy ilyen haj? Lány vagyok

Figyelt kérdés
[link] Most Növesztem azért ilyen össze vissza hosszú. Sajnos nem nő egyenletesen :/ Hordhatom kiengedve is vagy nagyon ronda? vélemények? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :)

2014. aug. 23. 20:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Kezdésnek egy jó nagy hajvágás elég lesz
2014. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem vészes szerintem. Kicsit furán néz ki, hogy középen rövidebb, de összefogva úgyse látszik. Ha vágatod, vágasd egy szintbe, időnként úgyis kell vágatni, ha növeszted, akkor is. Meg tegyél rá valami olajos pakolást 1-2 hetente, akkor nem lesz olyan madárfészek-szerű. :)
2014. aug. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nehogy vasald, hülye divat. Pl mikor én voltam 15 éves, mindenki daueroltatott....

Viszont így tényleg nem szép, használj göndörítő hajhabot, s balzsamot. Szárazon ne fésűld, ha lehet, levegőn szárítsd,vagy diffúzoros hajszárítóval.

2014. szept. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Hajmosás után a vizes hajad habozd be szinte tincsenként és én is ajánlanám a diffúzoros hajszárítót, de ha nincs, akkor sima hajszárítóval a kezeddel nyomd fel 5-6 tincsenként a hajad szinte a hajtövekig. ( tapasztalat) :) A habozást se vidd túlzásba, mert utána összeragadhatnak a hajszálaid, és csomós hatást kelt. :)
2015. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!