Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök festés. Általában...

Szemöldök festés. Általában feketével szokták a kozmetikusok befesteni vagy sötét barnával?

Figyelt kérdés
Még sose volt befestve ezért kérdezem. És tényleg jobban tudja úgy formázni? Ilyenre szeretném: [link] :)

2014. aug. 18. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem anno sötétbarnával festette, pedig fekete hajam van. ha rám hallgatsz nem kezded el festetni kozmetikussal. én nekem nagyon szép szemöldököm volt aztán rábeszélt, hogyha festve lenne még szebb lenne. bele is mentem. nagyon szép volt. egy hétig maximum. aztán kikopott az egész festés és nem járkálok hetente kozmetikushoz. pár hónap után oda jutottam, hogy elkezdett hullani, nem látványosan de eléggé megritkult. azóta mindennap szemöldök ceruzával kell kihúznom. így a legszebb, de ha nem kezdem el festetni még mindig természetesen is szép lenne...
2014. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy jó kozmetikust kell keresni.

Nekem festette már barnára és vörösre is (mikor vörös volt a hajam). Nekem szőke a szemöldököm és a hajam is már (sötét szőke). Így barnára festi. Elég 3-4 hetente járnom hozzá.

Egy jó kozmetikus jobban tudja formázni. De tény hogy van sok aki nem szereti a munkáját vagy nem nagyon megy neki hiába igyekezik. Kérdezd ki az ismerőseid véleményeit.

2014. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!