Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FULTAGITAS (? ) Lent.

FULTAGITAS (? ) Lent.

Figyelt kérdés
Mar nem az elso alkalom hogy tagitom a jobb fulem.mindig elkezdtem es utoljara 4-5mm hagytsm abba.nem tudom miert, valoszinuleg rosszul csinaltam,feladtam. most fogpiszkáló van benne.mi legyen a kovetkezo?
2014. aug. 13. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem rakj bele még néhány fogpiszkálót, egészen addig míg egy mekis szívószál át nem fér rajta. Fokozatosan!
2014. aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fogpiszalo nemjo!!! Fabol van. Szerveset me rakj a fuledbe. Persze mas dolog ha cellux ot tekersz kore. Ugy tokeletes. Es ezzel tagitani is tudod ha sokat tekersz egymas fole. Csak aztis ugyesen csinald hogy fokozatos legyem mer ha csak egy helyre megy nemtudod majd felhuzni. Ezutan johet pl tollbetet. Majd aztis pl addig celluxozhatod amig belenem fer egy szivoszal. De legyel kreativ. Keresgelj a lakasba. En mindig talalok ezer dolgot ami jo lenne a fulembe. Kis fem hengerektol kezdve ecsetek es hasonlok. Ja es. Egy heten 1max 2 mm-t tagitsd. Ez nemcsak azervan h ne fajjon annyira. Hanem igy nemis gyulllad be. De ami a lenyeg. Nem szakitod szet a borod. Es mikor kiveszed a tagitot ossze tud huuzodni szepen. Ha ket nap alatt 10mm t tagitassz akkor nagyon szerencsesnek kell lenni h normalisan osszemenjen a lyuk.

Hajra!:)

2015. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!