Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt ajánlotok?

Milyen parfümöt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék parfümöt vásárolni, de magam sem tudom, hogy milyet. Kb. 6-7-8ezer forintot szánnék rá, max 10ezret. Valami olyan lenne jó, ami sokáig megtartja illatát, buknak rá a csajok, kellemes illata van.


Köszönöm előre is a tippeket!

F/20


2014. júl. 21. 09:48
 1/8 anonim válasza:
Mexx Black Dm-ben lehet kapni, és belefér az árba. Tuti jó illat és tartós. Azonban jó lenne tudni hány éves és milyen stílusú is Vagy valójában, mert lehet nem illik hozzád ez a nagyon karakteres illat.
2014. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
20 éves múltam, bulizós típus vagyok, már ha van szabad időm a meló mellett...
2014. júl. 21. 10:30
 3/8 anonim válasza:
Tudod mit? Szerintem annyira jó illat, hogy el tudom egy 20 éves bulizós srácnak is képzelni.
2014. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Azarro Chrome
2014. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

"Ebben az árkategóriában magasan a legjobbnak vélem(én személy szerint). Nagyon sok felsőbb kategóriás illat mellett is simán megállja a helyét."


"Nagyon jó, férfias illat, igazán szexi! Megfelelő viselet a mindennapokra, vagy hódításhoz :)"


"Valóban fás, karakteres és férfias is egyben. Viselőjének tényleg azonosulni kell vele. Vagány illat."


Ez néhány vélemény a Mexx Blackről amit a neten találtam

2014. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Szétnézek majd akkor a drogériákban.
2014. júl. 21. 10:46
 7/8 anonim válasza:
Na mi lett végül?
2014. júl. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még nem jutottam el odáig, csak hétvége felé lesz időm rá!
2014. júl. 22. 08:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!