Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy férfi egy cipőboltban a...

Egy férfi egy cipőboltban a női cipőket nézi. Feltűnne nektek? Mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés
Én vagyok ez a férfi. Imádom a női cipőket (láb és cipőfétis). Szinte az összes férfi cipőt utálom, ritkán találok olyat ami tetszik és hordanám. Nem használok női cipőket (méret miatt nem is menne), de a férfi cipőkhöz képest annyira nagy belőlük a választék és annyira szépek, hogy nem birom ki, hogy ne töltsek el legalább pár párcet a női cipők között. Nem sűrűn járok cipőboltokba, pont ezért. De amikor bemegyek, egy normális férfi papucsot nem találok, a nőknek meg annyi minden van. Ha nő lennék a fél boltot el tudnám képzelni a lábamon, annyira csodás mindegyik.

2014. júl. 20. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fura abban, ha egy férfi megnézi a női cipőket. Miért ne érdekelhetné a választék? Én azt gondolnám, hogy a barátnőjének néz valamit. Vagy hogy ott a barátnője, próbálgat, ő meg unatkozik és addig nézelődik és mászkál az üzletben. Semmi rosszra nem gondolnék :)
2014. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fel sem tűnne, semmi furát nem találnék benne. Én is inkább azt gondolnám, hogy a barátnőjének keres valami cipőt :D
2014. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
én azt gondolnám hogy liberális.
2014. júl. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

tökre megértelek,én is így érzek.

nekünk van cipő,bakancs,és 1-2 pacsker (normális ffi nem hord szandált).

bár én a női bugyikat is kedvelem...

2014. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lenen veled ha lábfétises lennél? :D Az is kínlódós, feszengős helyzet lehet ha a cipőboltban sok lány próbálgat. Persze neked cipőfétised van, akkor az neked ott a mennyország? :)
2014. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Cipőfétis, lábfétis, meg amit ehhez kapcsolódóan el tudsz képzelni, na az nekem mind megvan. Bárhol vagyok, ha egy cipő vagy lány lába van a közelemben, elöjön az emlegetett kínlódós, feszengős helyzet. Ez kb. bármilyen helyre igaz, mindenhol van valami ami iránt vonzalmat érzek. A cipőbolt pedig akár lehet maga a mennyország is. :)
2014. szept. 9. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!