Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szőrtelenítőkrémnek van...

A szőrtelenítőkrémnek van "szavatossági ideje"?

Figyelt kérdés
Még régebbről maradt egy kicsi és azt most elhasználnám, de nem tudom, hogy szabad e. Meg elveszett a spatula is, azt mivel helyettesíthetném? mondjuk lehet egyszerűbb lenne ha kidobnám... :D
2010. jan. 8. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy a viharba ne lenne!

Pláne, hogy vegyszerekről beszélünk, amikkel nem jó játszani ha lejárnak. Szerintem te se örülnél neki ha véresre marná a lábadat vagy olyan allergiás reakciók lépnének föl, hogy egy hónapra kórházba kerülsz.

Keresd meg, hátha van rajta lejárati idő, de ha nem tudsz róla 100%-osan megbizonyosodni, akkor inkább dobd ki és vegyél újat.

2010. jan. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 3 éve lejárt veet-et találtam itthon, de nem volt semmi baja. Használtam gond nélkül. Én kézzel szoktam felkenni és szivaccsal lemosni.
2010. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta dátum akkor ha van rajta egy rajz egy kis tégely amiben pl 12M van,akkor az azt jelenti,hogy felbontás után 12hó,aztán döntsd el te mered e vagy sem:)
2010. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!