Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki vett már cipőt Szerbiáb...

Valaki vett már cipőt Szerbiában? Ha igen mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Szeretnék Nike Air Max 90 cipőt venni, de itt Magyarországon a hamisítatlan cipők nagyon drágák. Nekem megfelelne egy replika is, csak nem tudom merjek-e ott venni ilyet ??
2014. júl. 15. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm Converse replikát vett Szerbiában, de arról messziről látszott, hogy nem eredeti. A Converse logó darabokban mállott le róla, ráadásul még rossz helyre is tették. Az övé 1 hónap után teljesen szétment. Szerb Nike replikával még nem találkoztam, de szerintem az sem lenne jobb minőségű.
2014. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)Akkor nem kockáztatok.
2014. júl. 15. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon jó replikák, csak időt kell szánni a vásárlásra, és át kell nézni a teljes kínálatot, mert nagyok a minőségbeli eltérések.
2014. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!