Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "Körömnyomda" házilag? Mivel...

"Körömnyomda" házilag? Mivel lehet apró mintákat készíteni, ha szabad kézzel nem megy?

Figyelt kérdés
Nem nagyon bonyolult mintákra gondolok csak pöttyökre, szívecske, virág ilyen egyszerűbb formák. Nincsen semmilyen speckó eszközöm és nem is szeretnék venni mert ahányszor használnám, abszolút nem érné meg.

2014. júl. 11. 21:44
 1/4 A kérdező kommentje:
A kézügyességemmel alapvetően nincs baj, de így a folyó körömlakk, a kis felület és az apró minta kombinációja nem nekem való. :)
2014. júl. 11. 21:46
 2/4 bilingual ***** válasza:

én úgy csinálnám, hogy papírba vágnék ilyen apró mintákat, ilyen módon, mint ahogy a pirosból van kivágva: [link]


persze először megrajzolnám picire, és mondjuk ilyen tapétavágóval vágnám, főleg hogy milyen pici mintáról van szó


aztán hagynám megszáradni a lakkot, és csak ha teljesen megszáradt, akkor ezt rátenném, és óvatosan ráfesteném a mintát.

nem tudom, hogy sikerül-e, de szerintem megéri kipróbálni

2014. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

itt megtalálsz mindenfélét: pinterest.com

regelj, ha tudsz egy kicsit angolul menni fog, de ha nem akkor a google fordító segítségével is elboldogulsz

pl ott láttam, hogy pöttyös köröm --> gombostűt beszúrni valamibe úgy, hogy még a lakkba tudd a fejét mártani, és a fejével pöttyözöl...

2014. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. júl. 11. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!