Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miből áll neked a testápolás,...

Miből áll neked a testápolás, szépítkezés? Konkrét cselekedetekre vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
Onnantól kezdve, hogy kiszállsz a zuhany alól egészen addig, amíg mondjuk kimész az utcára. (testápolás, ilyen krém, olyan krém, smink-lépések, stb.)
2014. júl. 2. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Kilépek a zuhanyból, megtörölközöm

dezodor

arckrém

babaolaj(elég száraz a bőröm)mindenhova

alapozó, púder,rúzs

hajlakk

parfüm...nekem nem sok, csak ezek

2014. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kilépek a zuhanyból, megtörölközök

Dezodor

Testápoló

Felöltözök, és ennyi :) Ja, és fogmosás

2014. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megtörölközöm..dezodor, testápoló, fogmosás, arctisztítás, alapozó, púder, szemhéjfesték, szemceruza, szempillaspirál, pirosító, rúzs, parfüm, megcsinálom a hajam, ha nincs kifestve a körmöm esetleg kifestem :-)
2014. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megtörölközök.

Testápoló

Arctonik

arckrém.

dezodor

felöltözök

ajakápoló

bb krém vagy cc krém vagy színezett hidratáló

vékony réteg alapozó (korrektor helyett)

púder

szemfestés (szemhéjpúder alap, tus/szemfesték, szempillaspirál)

szemöldök felrajzolása (túl buzgó a kozmetikusom, mindig túlságosan megszedi)

rúzs/szájfény

sminkfixáló

kevéske parfüm

fülbevaló (illetve mostanában piercing fertőtlenítése)

haj (fésű, hajvasaló, fésű)

tükörben ellenőrzés

cipő

hajvasaló ellenőrzés (tipikus, tudom-tudom)

és kimegyek...

2014. júl. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem zuhanyozom mindig, mielőtt megyek valahova, meg reggel sem szoktam csak este, így nagyon ritkán van hogy erz így összekapcsolódik. Akkor se kenek magamra konkrétn semmit, mert nem szereti a bőröm a testápolót, elég a tusfürdő. A lábamat be szoktam kenni, hogyha "pedikűrözök", de ennyi kb. Dezodort sem zuhany után, hanem reggel. Az arcomat megtisztítom lemosóval, majd áttörlöm tonikkal, és ha van pattanásom, akkor teszek rá egy csepp ilyen eltávolító lötyit. Aztán smink: alapozó vagy bb krém, korrektor, púder, szemöldök, tus/szemceruza/szemfesték, szempillaspirál, néha rúzs vagy szájfény. Parfüm. Felöltözni még smink előtt szoktam.
2014. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!