Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen hajszín állna jól?...

Milyen hajszín állna jól? Kiknek áll jól a világosbarna?

Figyelt kérdés

16/L

Kiskoromban szőke voltam,de ahogy nöttem fel úgy sötétedett be a hajam. Most sötétbarna. A szemem színe zöldes-barnás. Világosbarna bőröm van. Lehet hogy kép alapján jobban ellehetne dönteni. Aki kér légyszi, hogy hol lakik, nem akarok ismerősnek küldeni. Azért szeretnék változtatni magamon mert sokan mondják, hogy milyen ronda vagyok:((


2014. jún. 12. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ronda vagy, nem sokat fog változtatni a kinézeteden az, ha befested a hajad.
2014. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nisa ***** válasza:
A világosabb hajszín(főleg a szőke) azért sokat tud "dobni" az emberen.Főként ha jó sminkkel párosul!:)
2014. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, nem biztos, hogy szükséges a hajszínváltás. Lehet, hogy a vágás előnytelen, vagy ráuntál.

Próbálkozz egy másfajta formával, frizurával, hátha jobban bejön! :D Fel a fejjel!~

2014. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha azt mondják ronda vagy, akkor azon nem fog segíteni a lenőtt haj, ami a festéssel jár majd...

Inkább sportolj, eddzél, hogy jó tested legyen, vágass hozzád illő frizurát, vegyél szép csajos ruhákat, sminkelj.

2014. jún. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igazából csak a lányok mondják, hogy ronda vagyok. Ám rendszeresen futok, táncolok. Sminkelem magam. A fiúk nem mondják, hogy csúnya vagyok. Csak azt szeretném ha békén hagynának a lányok.
2014. jún. 12. 10:37
 6/10 anonim ***** válasza:
kaposvár
2014. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miskolc
2014. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pécs, küldd
2014. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jajj be ne fesd a hajad, ha barna a bőröd. Van egy ilyen osztálytársam - világosbarna bőr, sárgásbarna (tudom, hogy nem ezt írtad, ez is olyan világosabb) szem. Eddig barna haja volt, de nemrégiben befestette valami világosbarna/sötétszőke szerűre. Úgy néz ki vele, mint egy rossz c..gány.
2014. jún. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miskolc küldheted nyugodtan
2014. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!