Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek férfias a...

Lányok, szerintetek férfias a szakáll vagy nem?

Figyelt kérdés

Csak mert ismerek egy olyan lányt, aki szerint az férfias, ha valaki "babaarcú" :D

Nem tudom ki hogy van vele, ezért lennék a véleményetekre kíváncsi.


2014. máj. 27. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én szeretem a szakállat, de csak azon, akin jól áll.

(De most hiába növeszted meg, ha itt leírják, hogy az tetszik nekik, ha annak a lánynak nem tetszik, aki neked kell)

2014. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó... Nekem nem tetszik az a lány...

Csak nekem ezt mondta az illető...

Neki az a férfias, ha babaarcú valaki és olyan haja van, mint az 1D-ben annak a szőkének.

Egyébként eléggé gyerekes az illető a korához képest...

2014. máj. 27. 15:20
 3/14 anonim ***** válasza:

Remélem nem én vagyok az egyetlen, aki nem, tudja, hogy mi az az 1D :D

Egyébként van, akinek jól áll és van, akinek nem..a borosta talán inkább férfias és többeknek áll jól:D de nem nagyon lehet így általánosságban beszélni.

2014. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1D --> One Direction
2014. máj. 27. 15:27
 5/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: így sem tudom, de azért köszi:D
2014. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

[link]


Mindegy... ilyesmi az ő ízlése

2014. máj. 27. 15:29
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ne már..ebben a kisfiúban a férfiasság szikrája sincs meg, szóval szerintem ne nagyon adj az ízlésére..
2014. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem is akarok xD csak szerettem volna tudni, hogy csak én gondolom, hogy nála nincs valami rendben... xD
2014. máj. 27. 15:34
 9/14 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha egy férfi visel arcszőrzetet, vagy borostát, vagy szakállat (igényes, karbantartott szakállra gondolok, nem a hajléktalan style-ra).

A "babaarc" nekem nem tetszik kifejezetten, habár biztos van akinek inkább az áll jól, erre nincsenek szabályok.:)

2014. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csupán a páromon tapasztaltak alapján mondom, hogy ha 2 napig nem szedi le a szakállát,sokkal vonzóbbnak találom, mintha megborotválkozna. :D Úgy olyan kisfiús arca van, viszont ha picit borostás (úgymond igényesen) az nagyon szexi. :)
2014. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!