Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek divat még...

Lányok! Szerintetek divat még a szögletes műköröm?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? A lényeg hogy ronda...
2014. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az, hogy divat e ki tudja. Mindenesetre szebb mint azok a csúnya, hosszú karmok. Amit hord boldog, boldogtalan. A tucat....a birkaszellem.
2014. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én mindig is utáltam...csakúgy, mint az extrahosszú változatát...
2014. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szögletes alatt a kockát érted vagy az edge-t?

a kocka divat és sztem az is marad jó ideig, az edge meg hát tényleg nagy divat volt de sztem elég fura és nem sok mindenkinek áll jól.

2014. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KörmösMagenta ***** válasza:

A kocka körmök mindig divatban maradnak, mivel a legalapvetőbb formák közé soroljuk.

Vendégfüggő, hogy tetszik-e vagy nem. A kocka vagy mandula -örök kérdés. :)

2014. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy kinek mi áll jól. Nekem pl. a mandula soha nem fog jól állni, így marad a szalonkocka, ami tényleg egy teljesen alap körömforma, soha nem fog kimenni a divatból.
2014. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!