Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy cigány lánynak miért a...

Egy cigány lánynak miért a köldökébe mutat legjobban a piercing mások szerint?

Figyelt kérdés
A magyar barátaim mindig azt mondják, hogy a köldökömbe csináltassak pc-t, mert egy cigány lánynak ott a legszexibb, de nem kapok értelmes választ, ha megkérdezem miért!

2014. máj. 13. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert fogalmuk sincs róla, miért. Csak úgy mondják.
2014. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hát mondhatnának bármi mást is, és ezek egymástól független emberek, azonos véleménnyel!
2014. máj. 13. 21:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, talán passzol a barna hashoz egy ott virító piercing. Talán ezért mondják.
2014. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy ez függ attól,ki milyen nemzetiségű. Szerintem mondjuk alapból ott néz ki legjobban,nekem is van.:D
2014. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A barnább hasam lehet, hogy nem hülyeség! :)
2014. máj. 13. 22:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy a cigány lányoknak karakteresebb arcvonaluk van, főleg az orr íve, ami nagyon sajátos. Túl sok lenne rá arcpiercing, de talán még a szemöldökbe szép lehet egy pici strasszos. :)
2014. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
67%
Orr pc,ajak pc vagy köldök pc szép nektek vagy mind 3 ;)
2014. máj. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Cigánylányok arcába én még szép piercinget nem láttam, a nem finom vonásokat még egy kis bogyó is el tudja csúfítani, hiába szép egyébként az arc.

Köldökbe szerintem is jobb, én is úgy gondolom, hogy a barna bőrszín miatt.

2014. máj. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Olyat is gyakran mondanak, hogy nekünk a hastánc áll jól, és többek szerint is azt kéne csinálnom a társastánc helyett!
2014. máj. 14. 11:22
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
mert a cigánylányoknak (általában és nem az oláh) barna a bőrük és szépen kiemeli a csillogó ékszert míg egy fehér börün annyira nem szép (szerintem legalábbis) a hastánc pedig vérpzsdítő erotikus keleti tánc és mivel a cigányok is keletről pontosabban indiából vándoroltak el ezért is passzol hozzájuk mert lényegében az ő nemzeti táncuk is :)
2014. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!