Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a külsőmről...

Mi a véleményetek a külsőmről őszintén?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. itt a jobb oldali [link]



2014. máj. 13. 16:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem vagy egy IQ ninja :DD azt mondta az egyes, amivel maximálisan egyet értek, hogy szép vagy. Szép qz arcod, DE a stílusod nrm az. Az tucat, az k.vás. Az ahogy pózolsz, kirakod a melleidet, a kiló smink. És ez csak az öltözködés. A másik a viselkedés, a kisugárzás, a pózolás, csücsörítés, stb, stb... szóval szép vagy, de ezt inkább úgy tudnád kihozni magadból, ha visszafogottabb lennél kicsit ;) :)
2014. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a stílusod is jó és szép is vagy:)
2014. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Olcsó vagy és tucat meg cigányos. Nem vagy az véletlenül?
2014. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is van benne pár vonóval.
2014. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
azt sem mondtad viszlát cigány lány
2014. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszenek a cigányok, de am szép vagy, jól áll az ombre, meg minden!


21f

2014. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

őszintén szerintem totááál gáááz vagy......

utálom az ilyeneket akik vágják az ilyen idétlen pofákat és ezek a pozok nagyon nem menő.....sokak még mindig nem tudják, hogy a kacsaszáj már régen lejárt.

Ám még azt gondolom rólad, hogy lenézel másokat és nagyon flegma vagy, persze a kép alapján

2014. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az arcod szép lenne, de mégse látlak szépnek, mert borzalmas a stílusod, a ruháid, a pózaid..a szemöldököd is szörnyű.
2014. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szép lennél, ha nem lennél ilyen mű, nem pózolgatnál így és nem lennél tucat.

[link]


ezen a képen máris aranyosabb vagy

2014. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Igazából azért kérdezted ezt most meg mert azt vártad,hogy most mindenki azt fogja neked mondani milyen gyönyörű vagy...szerintem átlagos vagy. Meg gondolom elégjó véleménnyel vagy magaddal. Amin változtatnod kéne. Rögtön nem ilyen válaszokat kapnál. A képek az ember arcáról sok mindent elárulnak. :) de te is szép lennél ha egy kicsit más lennél. Nyugi kacsaszáj nélkül is gyönyörű lehetnél.
2014. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!