Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti azt szexinek találjátok,...

Bia678 kérdése:

Ti azt szexinek találjátok, hogyha egy lánynak/nönek hájas a hasa? (többi lent)

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy hol van szerintetek az a határ, amikor még vonzó egy hàjas hasù csaj. Az pl. jól néz ki, hogyha nyàron egy pocakos lànyon bikini felsö van, egy olyan rövidgatyàval, amit amúgy már kihízott, de azért még belepréseli magàt, és akkor a széleinél kibbugyan a hája? És hogyha csak simàn áll, akkor is làtszik rajta, hogy van a hasán felesleg..?

2014. ápr. 27. 22:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
92%
A hájas has önmagában sehogy se szexi, ahoz kell egyfajta megjelenés, kisugárzás, hogy úgy is szexi tudjon lenni.
2014. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 magic csajszi válasza:
23%

Hat ahogy leirtad az eleg undorito tud lenni. En is hasonlo alkatu lany vagyok...van hajam meg hasam...meg egy hajas hasam. Olyan 5-7 kilo felesleg van rajtam. De nem hordok ilyen ruhakat. Ugyelek ra hogy ne a dagadt szo jusson eszebe az embereknek mikor meglatnak hanem a dundi . A barataim szerint...bar en nem tudom mennyire igaz....nekem jol all es jo kisugarzasom van ami a hasam ellenere is vonza a jellemem az embereket. :)

Amit leirtal lattad valahol ,miert kerdezted?

2014. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Ha "kibuggyana hája", akkor nyilván ott már le kellett volna cserélnia fürdőruhát.


Amúgy egyéni ízlés kérdése, van akinek kifejezetten a kövérek jönnek be.

Hallottam már olyat, akinél csaka 200+ kiló játszott (az illető maga kifejezetten kicsi volt, talán 60-65 kiló).

2014. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Hy!

28F vagyok.

Nekem sok barátnőm volt már és elég vegyesen!Volt kimondott kövér barátnőm is,és igen is nagyon sexy volt!

Szóval a méret az mindegy,ott a vonalaknak kell a helyükön lennie szerintem meg az arányoknak!Nem egy ilyen nő van aki nagyobbacskán is jól néz ki! Nem tagadom őket nem rakom fel a falra dugni,de ettől függetlenül élvezet minden! :)

Vékonyakban pedig azt szeretem hogy a káma sutra összes pozícióját végig lehet zongorázni velük! :)

De az az igazság ha valakit szeretsz azzal a legjobb! Tök mindegy hogy hogy néz ki,hogy miért is tetszik!

Még valami:Én túl jó nőket nem is szeretem,kevesebbet tudnak nyújtani az ágyban,hiába szép a csomagolás ! :)

2014. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek kifejezetten szexik a hurkák. Az viszont nem szexi, amikor valaki 6 számmal kisebb ruhába tuszkolja bele magát.
2014. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
87%
Ja a kisebb ruhából kibuggyanó háj kifejezetten hányingerkeltő, és mindent elmond az ízléséről is az illetőnek.
2014. ápr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem szexi, hanem konkrétan undorító.
2014. ápr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
54%
ez a kérdés a szex kategóriába való, az emberi tulajdonságok témában nem a nemi jellegű kérdéseknek van helye.
2014. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Inkább undorítónak találom.
2014. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Juj. Nem. Biztosan van olyan fiú vagy lány, akinek tetszik, szerintem csúnya. Félreértések elkerülése végett: az én hasam sem teljesen lapos, de csak ha előregörnyedve ülök, akkor látszik. Ha állva is látszódna a kibuggyanó háj... Borzalmasan érezném magam.

Ha meg valaki direkt belepréseli magát a kisebb ruhába, és azt reméli, hogy ettől szexi lesz, az fura. Kicsit. Nagyon.

2014. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!