Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldököt mivel, hogyan...

Szemöldököt mivel, hogyan lehet tartósan világosítani?

Figyelt kérdés
Alapból nagyon sötét szemöldököm van, ami még a barna hajamhoz is csak úgy állt jól, ha nagyon vékonyra szedtem. Mostanában viszont szőke és lávaszőke színűre van festve a hajam, ehhez viszont világosítani kell, mert a kettő szörnyen néz ki együtt. Próbáltam már többször hajszőkítővel, de egy hét után már meglátszik, mert olyan gyorsan nő, mint a hajam, és eléri az 1-1,5 centit, mire kiesik. Mit tudnék vele kezdeni? Van valami olyan, amit hetente kenhetnék rá? Hallottam, hogy van külön szemöldökre is festék, de azt lehet ilyen gyakran használni? Tudom, hogy kozmetikus jobban ért hozzá, de nem akarok ilyenek miatt is rohangálni hozzá.
2014. ápr. 18. 06:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A szemöldöködnek semmi baja nem lesz akkor sem ha hetente szőkíted vagy fested. Van szőkítő szemöldök festék is, de tök ugyanazt teszi mint a hajfesték, csak drágább.
2014. ápr. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ezt akkor szoktam, mikor a hajamat befestem, és a kis maradékot szoktam a szemöldökömre kenni. Így havonta tudom világosítani.
2014. ápr. 18. 07:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!