Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék én is megszépülni?

Hogyan tudnék én is megszépülni?

Figyelt kérdés

A környezetemben a következőt látom:

Most vagyok végzős a gimiben, és az új kilencedikesek egy-két hónap alatt hatalmas "megszépülésen" mentek keresztül.

Az egyikről több nyári kép is van, plusz idei, és összehasonlítva a kettőt....Egyszerűen gynyörű lett, és uyganez egy másik lányról. Hozzá kell tenni, hogy a személyiségük is hatalmasat változott(elméletileg "könnyűvérű" stílusba kezdenek áthajlani), de ettől függetlenül nőiesek és szépek lettek, és nem lett egyikőjükön se nagy változás.

AZ egyik máshol vűlasztja el a haját, és vasalja, plusz vékonyra szedte a szemöldökét. A másik pedig szintén kiszedte a szemöldökét, és festi magát.

Én tökmindegy mit csinálok, valami nincs meg bennem, ami ezekben a lányokban igen.

Tudom, hogy kép nélkül nem lehet nagyon mit mondani, de én mégis erre kérlek titeket: miylen szépségtippek lehetnek, amivel kihozhatom magamból a maximumot?

Mármint, van valami szépségtanácsadó, aki tud segíteni? Vagy létezik egyáltalán ilyen?


2014. ápr. 13. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak kozmetikumok, vannak fodrászok, ezektől lehet tanácsot kérni. A fodrász lehet, hogy ingyen is súg, a kozmetikus pedig pénzért meg is csinálja. Külföldön egy drogériában (parfüm, smink stb. bolt) az eladó is ad neked tanácsot, hogy hogyan tudsz megszépülni. Magyarországon nem tudom, hogy működik-e ez.
2014. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szívesen segítenék neked de sajna kép nélkül nehéz bármi használhatót mondani.:) Esetleg írj nekem priviben, ott csatolhatsz képet is
2014. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly szalagavató után jöttem rá, hogy változtatni kéne. Addig csak feldobtam egy kis korrektort, meg talán 1 kis spirál, meg szedtem a szemöldökömet, és ennyi (évekig ez volt, persze hogy nem volt semmi változás rajtam). Aztán elkezdtem próbálgatni pár sminkcuccot, néztem mi áll jól, mi nem. Neked is ezt tudom javasolni. Én például még régebben poénból vettem szemhéjtust, aztán elővettem hogy tényleg kipróbáljam a szememen, és jól állt, úgyhogy felvettem a repertoárba. A hajammal is próbáltam variálni, kísérleteztem.

Amúgy agyaltam párszor én is,hogy elmegyek ilyen tanácsadásra, de valahogy jobban szeretem én magam kitapasztalni a dolgokat.

Ha gondolod nyugodtan írhatsz, hátha többet tudok segíteni :).

2014. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!