Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmözök suli mellet, megvan...

Körmözök suli mellet, megvan a papírom, de alig van vendégem! És szeretnék suli után körmös szakmába maradni! Mit tehetnék ez ügy érdekébe?

Figyelt kérdés
crystalba voltam, hanem egy 50-ezer ft os tanfin!Mégis ennek elenére, nagyon sokat foglalkozok vele, és megyek CN-hez 1napos tanfikra stb. De nagyon kevés az állandó vendégem, és nem tudom hogy hogyan tudnám őket csalogatni hogy jöjjenek !Csak Zselés körmözök , mert azt szeretem, a gel lacot és porcit kezdjem el ?Tanácstalan vagyok! És nem dolgozom csúnyán, bevalom sem profin!Áraim is kedvező! Sokan dicsérnek, de mégis alig van vendégem! Mit tehetnék?
2014. ápr. 9. 14:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem a Crystalba *
2014. ápr. 9. 14:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a személyiségeddel és a beszédstílusoddal van bajuk.
2014. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár én nem járok műkörmöshöz, de ha jól sejtem, ott beszélgetni szoktak a vendéggel általában. Ha élőben is minden második szót kicsinyítő képzővel látsz el, az elég irritáló lehet. Persze ez csak egy feltevés.
2014. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tele a világ körmösekkel is már.

Kis szórólapokat készíts, amit odaadsz a vendégeidnek, hogy ajánljanak másoknak is, ha elégedettek.

A vendégkört amúgy nem pár hónap alatt lehet igazán kiépíteni. Időbe telik.

2014. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

szoktam velük beszélgetni, de 1-2 vel ha nem jöttem ki :/

többivel meg puszival köszöntünk, meg úgy váltunk el mintha barátnők lennénk:/ utána mikor megkérdeztem tölük hogy le eset a e köröm vagy mi történt, mondták hogy 6 hét vagy több lenőtt , és levágták szóval tartós :/


Köszönöm szépen! Ezt a szórolapost ki probálom :)!



helyes írási hibákért bocsi, de okos kütyüről nyomom

2014. ápr. 9. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:

facebookon próbáld magad reklámozni. ismerősöknek szólj h lájkolják és osszák meg aképedidet te meg mindig ha csinálsz műkörmöt tölts fel egy JÓ MINŐSÉGŰ képet, és az fontos h a köröm szép legyen.

meg csinálhatsz ilyen játékot, hogy aki megosztja, azok között kisorsolsz egy ingyen manikűrt v akár körömlakkot bármit (azért ne verd nagy összegekbe magad)


hogy hogyan tudnád elkezdeni a gel lacot stb, ezt a kérdést nem értem, neked kéne tudnod ha szakmában vagy :)

2014. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legtöbb körmösről az a véleményem, hogy nem szeretnek beszélgetni illetve flegmák. Ha valaha egyszer így bántál akár egy vendégeddel is annak híre megy. Amúgy neten reklámozz vagy csinálj egy "nyílt napot" amikor mondjuk féláron dolgozol.
2014. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Gondolom még a probléma fenn áll. Én most hagytam ott az állandó körmösöm. Bár nagyon olcsón dolgozott de még azt a 2500ft-ot is sajnáltam rá olyan szar volt a munkája.. hagy ne mondjam 1 hét alatt felváltak vagy letörtek. A mandulaim tetejei felbetörtek a nadragfelhuzasnal, a laptopfelnyitasnal stb.


Viszont a csaj nagyon értett a marketinghez:


1. a saját facebook-ján csinált egy mappát ahol az általa épített körmökről készült képeket tette fel természetesen filterrel..


2. (bár nem tudom hogy van-e a közeledben egyetem vagy valami hasonló) de ő facebook-os csoportokban hirdette magát képekkel!


3. nagyon olcsón dolgozott


4. sok színe volt illetve köve matricája stb.


5. nemvolt kimondottan kedves de ellehetett vele beszélgetni


6. sok ideje volt


7. ha 1 heten belül letört valami vagy volt valami gubanc azt ingyen javította (mégjo..)


De itt vannak az én tanácsaim is(5 éve van műkörmöm több állandó körmösöm is volt)

- ne vállalj olyat amit csak gagyin tudsz megcsinálni (pl. mutat a csaj valami képet és rámondod h oké.. közben meg majd kiderül)

- ha az otthonodban fogadod a vendéget akkor a környezeted legyen nyugodt illetve tiszta

- ha vendég van nálad ne kezd el telefonálni a festés, reszelés közben.. halál idegesítő v ha már beszélsz is lehetőleg ne sokat, így is hosszú azaz idő míg kész lesztek

- légy kedves minden helyzetben pl. beszélgess vele vagy kínáld meg egy pohár vízzel ( a rágcsálnivaló nem túl célszerű)

- légy kreatív én magamból kiindulva szinte soha nemtudom mitakarok max a színt meg a formát nézz szét néha más körmösök képei között is :)


Ne haragudj,hogy ilyen hosszú lett. Biztos tele lesz helyesírási hibával is mert telórol vagyok de remélem segítettem és sikerül beindítani.

2014. ápr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!