Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elmondanátok hogyan működik a...

Elmondanátok hogyan működik a szolizás?

Figyelt kérdés
Előre be kell jelentkezni? fehérneműt is le kell venni? nekem kell beíndítani a gépet? stb.

2014. ápr. 3. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

-Valahol igen, valahol nem. Érdeklődj ott, ahova menni szándékozol!

-Különben mi értelme lenne? (Mondjuk enélkül is elég kevés értelme van)

-Általában nem. Kintről indítják kb. 5 perccel azután, hogy beléptél a szobába. Ennyi időd van levetkőzni és majd kintről is kapcsolják le.

2014. ápr. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bemész a szoliba, odamész a pluthoz, megmondod hány percre szeretnék menni, majd a hölgy (legtöbb esetben hölgy) megmutatja, hogy éppen melyik szoli szabad.

Bemész, levetkőzől (én a fehérneműt is le szoktam venni), aztán szólsz hogy indíthatja, vagy előtte szól, hogy 2 perc múlva indul a szoli. Ez az üzlettől függ, hogy melyikbe mész. Röviden ennyi. :)

2014. ápr. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bemész, köszönsz (ez sok esetben kimarad), majd elmondod, hogy még sosem szoliztál, legyen szíves tájékoztatni.

Nálunk a számítógépes rendszer van, a vendégnek 30 perce van szoli előtt vetkőzésre, krémezésre, sminklemosásra, és mindenki magának indítja a gépet, vagy ha letelt a 30 perc, magától indul.

A gépnél senki nem fog látni, addig vetkőzöl, ameddig akarsz. Van aki fürdőruhában jön, hogy annak legyen meg a nyoma nyárra. Nálunk a gépeket a recepciós fertőtleníti, de van minden szolinál kihelyezve, ha a vendég szeretne biztosra menni.

Magad után hagyj rendet, ha kimész.

Sok nelyen lehet kapni szolikrémet, ezeket érdemes kipróbálni, segítik a barnulást

2014. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2014. ápr. 6. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!