Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudnek rendelni gyonyor...

Honnan tudnek rendelni gyonyoru elegans ruhakat?

Figyelt kérdés
A nyaron eskuvore kell hogy menjek es nem tudom, milyem rucit vehetnek fel. Vagy egy csodaszep maxi-ruhara gondoltam, vagy valami kis minit, ami tiszta tull :) 16 eves vagyok, 176cm magas. Szerintetek mi allna nekem jol?

2014. márc. 12. 21:54
1 2
 1/15 anonim válasza:
Esküvőre rendeltünk a barátaimmal elegáns ruhákat a bonprixből. Nagyon szépek vannak. Ha nem jó, vissza lehet küldeni.
2014. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Esküvőre elegánsan illik felöltözni, ami kizárja a "mindent kipakolok"-stílust, ezért szerintem a kis minit inkább hanyagold.
2014. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A tiszta tüll szoknyát hagyd meg a 10 év alattiaknak.
2014. márc. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem olyan tullre gondoltam, mint te kedves valaszado :-) ha szerinted a tull 10 ev alattiaknak valo, akkor valoszinu, hogy te nem szoktal kepeket nezegetni Weheartit.com-on :-D
2014. márc. 13. 16:01
 5/15 anonim ***** válasza:
De valószínű ugyan arra gondoltam, kedves Kérdező. Azt írtad, hogy 'tiszta tüll' ruhát szeretnél. Kérlek, linkelj be nekem hasonlót!
2014. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
[link] - ehez hasonlora gondoltam, sot meg szebbre :D
2014. márc. 13. 17:26
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen, én is ilyenre gondoltam, hidd el ez nem elegáns és nem esküvőre való! Ilyet a kis koszorúslányok hordanak.

Bemész bármelyik ruhaüzletbe és 100x szebb elegánsabb ruhákat találsz!

2014. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ha nem latnad ez a ruci egt felnott nonn van...nem egy kis koszoruslanyon. Legyszives es indokold, hogy szerinted az a ruha miert nem elegans es miert nem eskuvore valo?! Ha nem eskuvore akkor hova...? Lassan kisul, hogy a turkaloban is szebb ruhakat arulnak :DD
2014. márc. 13. 17:42
 9/15 anonim válasza:
Az előző "kedves válaszadóval" értek egyet :) szép ez a ruha de egyáltalán nem elegáns hiába van egy felnőtt nőn akkor is inkább "kiskirálylányos" és azért nem illik esküvőre mert többet mutat mint kéne. Nekem most lesz az esküvőm, és a koszorúslányaimon hasonló lesz csak hosszabb. Ettől találsz sokkal szebbeket és főleg elegánsabbakat. ;)
2014. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Linkeljetek akkor legyszi, ha mar ekkora az egyetertes :-D :-)
2014. márc. 13. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!