Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A parfümöt hová kell fù...

A parfümöt hová kell fùjni, hogy ha elmegyek más elött mondjuk egy csak elött, érezze rólam AZ àradó illatot?

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 10:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja lehagytam: 31/f
2014. márc. 10. 10:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Parfümöt sehova nem kell fújni. Egy cseppet a füled mögé tégy. Kellemetlen, főleg férfi esetében, ha illatfelhőben úszol.
2014. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, ha a nyakadra, de ideálisabb, ha a füled alá fújsz egy picit. Ne sokat, mert fulladozni szoktunk, ha magadra öntöd az üveget. Ha jó minőségű a parfüm, akkor amúgy egész nap érezhető.
2014. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Se nő, se férfi esetében nem szerencsés ha egy méternél messzebbről érezni a parfümjét. Sokkal inkább taszító mint vonzó.
2014. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy megam elé a levegőbe fújom, majd átsétálok rajta.
2014. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az áradó illat mindenkinél inkább visszataszító. Szóval ne tedd.
2014. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Főképp nyakra, két oldalt, könyök belső részére, csuklóra. Lehetőleg a nagy artériák környékére, ugyan is ott sokkal jobban párolog a parfüm.

Típustól függően 1-4 fújás ájánlott. Ruhazatra nem szoktuk füjni, csak bőrre.

2014. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 19Judit88 ***** válasza:

Csukló, közvetlen a fül mögé illetve pontosan a fül előtt lévő arccsontra. Egy-egy fújás mindenhová és ha minőségi parfümöt használsz tehát nem 4-5000 forintosakat akkor egész nap illatozni fogsz.


25/L

2014. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!