Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyenre vágathatnám a hajam?

Milyenre vágathatnám a hajam?

Figyelt kérdés
a fejem szív alakú, a hajam úgy kezdődik el mint a Micki egérnek a fején az a fekete. a homlokom kicsit magasabb mint az átlag. egyenes fufrut nem tudnék vágatni mivel van egy erős forgóm elől, jobb oldalon ami mindig eldobja onnét a hajat. barna, kb 35-40 centis hajam van ami abszolút nem dús. és könnyen zsirosodik. nagyon elvagyok keseredve. nem szeretnék túl sokat vágatni belőle de így olyan mintha a fejemre hányták volna. milyen legyen?

2014. márc. 4. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is forgóm van elöl és szintén jobboldalt. Ennek ellenére vágattam frufrut, igaz, csak vastagat lehet, mert valóban, ha csak kicsit vágatnál, azt eldobja. De ha sok hajból vágatsz, akkor az egyenes frufru is kivitelezhető. Egyébként az oldalfrufru is jó (én most olyanra növesztettem), csak értelemszerűen a másik oldalt kell elválasztani, így lenyomja a forgót.


Amúgy ha vékonyszálú a hajad, javasolnám, hogy csavard be hajmosás után és akkor hullámos lesz (amitől dús hatású is lesz, valamint a zsírosodás sem látszik meg rajta úgy, mivel nem lapul le).

2014. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
beszöktam göndöríteni csak nem sűrűn mivel félek hogy nagyon megtörik.
2014. márc. 5. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
a becsavarástól (főleg ha nagyobb csavarót használsz) nem fog megtörni...
2014. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!