Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó férfi parfüm (? )

AcSmog kérdése:

Jó férfi parfüm (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok mondani jó férfi parfümöket? Tudom hogy már szerepel ez a kérdés párszor, de azok régiek,és az ízlés is változik ugye... Szóval kellene pár ötlet milyen parfümöt használják aminek jó illata van és főleg imádják a lányok.:) egy 17éves srácnak kellene. Árban 30ezer körül a max :)

2014. febr. 27. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Armani illatok
2014. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 EG0 ***** válasza:

A lányok nem egyformák, nem ugyanazt imádják. A 30e-es limitbe minden belefér, ha neten rendeled. Mivel fiatal vagy és nincs még kialakult ízlésed, ezért ezt javaslom:

[link]

Ja, és nincs értelme "márka" szerint kijelenteni, hogy mi jó és mi nem, mert minden márkának rakás eltérő karakterű illata van, eltérő alkotóktól.

2014. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az one millionon gondolkodtam enis,csak nemtudom hol vegyem meg,ahol lehetőleg minél olcsóbb de eredeti nem valami utánzat szutyok
2014. márc. 14. 19:03
 4/5 EG0 ***** válasza:

Nos, én neten venném, mert boltban sokkal drágább.

Vannak jól bevált, megbízható webboltok, de nem sorolnék fel ide, nincs érdekeltségem.

Következőek a lehetőségeid:

- vegyél kisebb kiszerelést, pl. 10/20/50 ml-eset, vagy extra nagy 200 ml-eset, mert azokat általában nem hamisítják úgy, mint a 100 ml-t.

- vegyél tesztert mert azokat is kevésbé hamisítják

- vedd meg az Intense változatot, mert általában a kicsit módosított vagy limitált változatokat se szokták hamisítani


Az 50 ml-set nem kapod meg 10.000 Forint alatt, de a 100 ml-s változat is legalább 13.000 Forint. Ami ezeknél olcsóbb, pl. 100 ml 5-8.000 Forint, az hamis.


Ja, ha jönnek azzal, hogy van eredeti, csak okosba' van, mert kamionról esett le, meg dolgozik ismerős boltban és ki tudja hozni, meg külföldről jön be és azért ennyi: ezek valójában mind hamisak.

Csak amíg a kínai piacon megkapod a hamisat 2-3.000 Forintért, addig a fenti mesével meghintve már 3-szoros az ár.

Ha sokallod az árat, akkor keress inkább alternatív illatokat, általában jobbak és tartósabbak, mint a hamisítványok.

Még valami: Vaterán a parfümök 99%-a hamis, nem is értem, miért nem zavar ez senkit.

2014. márc. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Carolina Herrera Chic For Men
2014. jún. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!