Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 171 cm vagyok 52 kg. Szerintet...

171 cm vagyok 52 kg. Szerintetek ez ideális testsúly?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csontsovány mint egyes modellek,teljesen jól érzem így magam,nem fogyókúrázok. Sokan mondják hogy nagyon kevés ez a súly,tényleg így van?
2014. febr. 23. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevésnek tűnik, de igazából csak a számok alapján nem lehet tudni, nem mindenki ugyanolyan alkat. Ha jól nézel ki és egészséges vagy, ne foglalkozz a számokkal.
2014. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Eléggé. Normál csontozat és normál izomzat ennél több kilóval jár ehhez a magassághoz.


A normált egészségügyi értelemben értem.


Persze nyilván a korodtól is függ. Ha 18 alatt vagy, akkor elfogadhatóbb.


[link]

2014. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! igen 16 éves vagyok.
2014. febr. 23. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, majd még biztosan fogsz kicsit erősödni, ha idősebb leszel. Én is hasonló alkat voltam. Mindig piszkáltak, hogy túl sovány vagyok, de normálisan ettem.

Aztán huszonévesen híztam picit és formásabb lettem. Most jobban érzem magam, de valaki szerint még most is sovány vagyok.

Egyébként mindegy milyen vagy, mindig lesznek olyanok, akik belekötnek, úgyhogy az a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben.

2014. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!! :)
2014. febr. 23. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
én is 171 cm vagyok és 53 kg én max 56 lennék szerintem az ideális lenne. Most sem vagyok túl vékony mondjuk én edzek is szóval izmosabb vagyok
2014. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes lehet az alakod:) és szerintem jó a súlyod is.
2014. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!