Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kis ajkú embereknek jól...

A kis ajkú embereknek jól állhat a szépségpötty?

Figyelt kérdés
Az ajak feletti szépségpöttyre (Monroe-pötty, Madonna) gondolok. Jól állhat ez egy olyan embernek, akinek kicsi a szája? - Nem vastagságban, hanem hosszban.
2009. dec. 9. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem jól állhat, de ez nem csak a szájtól függ, hanem úgy összességében az arctól. nekem sem túl széles a szám, és van szépségpöttyöm. próbáld ki először, hogy odarajzolsz egy kis pöttyöt, és ha neked tetszik, akkor én azt mondom, hogy csináltasd meg!!! bár nekem az összes piercing-em közül ez fájt a legjobban.
2009. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én egyáltalán nem láttam még olyat akinek ez jól állt volna. Olyan mint egy ocsmány nagy anyajegy. Csak közelről látni hogy mi is valójában.
2009. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem arra kérdeztem rá, hogy te mennyire találod ocsmánynak. Az első válaszolónak köszönöm!
2009. dec. 9. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:
akinek van ott anyajegy, az nagyon is szép :)
2009. dec. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nemtudom miért, de nekem az az anyajegy nagyon nem tetszik, a piercing meg főleg nem.De hát ízlések és pofonok.Ha te szeretnéd csináltasd meg, a te dolgod:)
2009. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!