Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok, mi a véleményetek erről?

Srácok, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Szerintetek is lehet 60 kiló fölött dögös egy nő?

[link]



2014. febr. 15. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet, ha nem kopasz..
2014. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ez egyértelmű és hülye kérdés ;)

még szép, hogy igen;)

Legjobb 60-70 kg között :)

nah persze magasságfüggő is, mert 150 centihez a 70 kg sok, a 175 centihez meg a 60 elég kevés :) :)

2014. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?? 60 kiló az tudod milyen kevés egy 170 cm-es nőnek? Csak a kutyák játszanak csontokkal remélem ezt tudod.
2014. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60 felett vagyok és szexi köszönöm jól vagyok. :D
2014. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyi! :D
2014. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

70 fölött vagyok és még mindig szexi, persze elég magas is vagyok hozzá :D

Egyébként a vékony nők is szépek, kinek mi jön be, ha nem tud meghízni, nem kell azt hangoztatni, hogy a kutyák játszanak csontokkal. Minden alak szép és kész. Amelyik nő változtat magán valamiért, az legyen magáért, ne azért, hogy megfeleljen a pasiknak, mert mindnek nem lehet egyszerre.

2014. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valóban csinos, bár nem az én ízlésem.
2014. febr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát ezen a nőn látszik, hogy azért nem mekis szemeten él, meg nem falja halomra az édességet és mozog is rendesen.
2014. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én is 60 kiló fölött vagyok egyáltalán nem eszem gyors kaját,igyekszem egészségesen élni. Nem csüng rólam a háj csak nem vagyok az a nagyon vékony tipus és már nagyon sok pasi utasított el,mert nekik az 50 kilós lányok tetszenek. Azért is írtam ki a kérdést,hogy megtudjam,van-e még pasi aki adna esélyt egy pl 63 kilós csajnak,mert olyan sok negatív tapasztalatom volt,hogy teljesen elbizonytalanodtam.Jó olvasni,hogy nincs minden remény veszve,mert habár szeretnék már egy komoly kapcsolatot,nem fogok fogyókúrázni meg sanyargatni magam azért,hogy valakinek megfeleljek.

Köszi mindenkinek a válaszokat!

2014. febr. 16. 16:36
 10/10 anonim ***** válasza:

elutasítottak a pasik? miért, odamentél udvarolni nekik?


életem, én a fél karomat odaadnám ha 63kg lehetnék, de még ennek ellenére is van sikerem a férfiaknál. annyi a titok hogy meg kell várni míg a kedves fiatalember elkezd érdeklődni irántad. ha már leszólított, akkor az jelent valami olyasmit h tetszel neki.


a linkelt képen szereplő nő pedig egész egyszerűen fantasztikus. igazi vagány, merész, van önbizalma.


egyébként a ducibb ismerőseim sokkal boldogabb párkapcsolatokban élnek mint a modellalkatúak, már ha épp van kapcsolatuk a kis csontiknak. :) ez főleg azért van, mert aki egy átlagostól eltérő lánnyal kezd, annál nem a külsőségek jelentik a kapcsolat alapját, hanem az igazi értékek.

2014. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!