Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek kicserélik az...

Szerintetek kicserélik az Yves Rocher alapozómat?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy alapozót: [link] mivel már vettem régebben egy ilyet, ezért gondoltam újra megveszem, mert végre találtam egy alapozót, ami elég világos. A 100-as Beige árnyalatban vettem meg, mivel előzőleg is ezt vettem. Ma kibontottam és teljesen folyékony az egész, nem olyan az állaga, mint az előzőnek, mintha fellenne vizezve és vagy 3 árnyalattal sötétebb. tényleg nagyon sötét. Még van az előző alapozóm aljában egy kevés és nagyon látszik, hogy sokkal hígabb és sötétebb, mint az előző. :S Szerintetek ha blokkal meg a régi alapozómmal elviszem kicserélik? Tényleg csak egy nyomást használtam belőle... Kb olyan volt mikor először nyomni próbáltam belőle, mint mikor a mustárt akarom kinyomni de csak az a folyós trutyi jön belőle nem pedig a mustár....... meg a színe is kb olyan.
2014. febr. 14. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
felráztad?
2014. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem biztos, h kicserélik! vidd vissza, ha nem akarják borítsd a pultot :DD


off:

mennyibe kerül ez az alapozó?

Én is nagyon fehér bőrű vagyok, s nem találok normális alapozót ami nem tenne négerré :(

sorba állnak az alapozok itthon, de egyiket sem tudom használni... :|

2014. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 igen

#2 hát az lesz... amúgy 5 ezer valahányszáz forint, de levolt akciózva 3700-ra, de mikor előzőleg vettem olyan akció volt, hogy 1700 volt. amúgy nekem is van kb 10 alapozóm amit nem használok, mert g**cisötét... de ez se annyira fehér, mint kéne. de még ez a legvilágosabb 10 ezer ft alatt magyarországon.

2014. febr. 14. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!