Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatalon te is voltál rocker/g...

Fiatalon te is voltál rocker/goth/punk/akármi más? Mikor nőtted ki?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 18:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%

Én 14-16 évesen deszkás voltam, 17-19 évesen hippi. 20 éves koromra kinőttem, de éveket adnék az élemetből, ha visszamehetnék az időbe és részt vehetnék Woodstock-on, hehe.

23 N

2009. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
26%

9-10 rapper

11-12 emo

13-14 nemtudom

most így ezek után hát.. bármit meghallgatok de fekete ruhát hordok :))

holnap pedig valami ujjat mutatok :DDD

2009. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért nőném ki azt,ami tetszik,ha örökre megfogott vmi miatt és a sírig elkísér? 22 vagyok,kb:7 éve hasonló öltözködés,csak egyre kifinomultabb,elegánsabb,de célszerű is.Igénytelen meg sose voltam.Fekete alap,mellette már 2 éve van piros,kék,lila is.Ruha alapján,mint egy gót.Mert szép!De nem voltam,vagyok,leszek soha agyonsminkelve.(egyáltalán nem)Zenében mindig sokfélét hallgattam,egyre több zenét.Kivétel rap,disco meg ilyen számomra "nem zenék".Lényeg,vonós,fafúvós,duda hangszer alap,legyen mindenképp benne,jó sok.Inkább hangszeres zenék,ének nem kell feltétlenül hozzá.azt magamnak hozzáképzelem.
2009. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

Én 14 éves korom óta gothnak vallom magam, de inkább csak a gondolkodásom, ízlésem, hozzáállásom alapján. Amúgy ritkán szoktam úgy öltözni, többnyire csak goth találkozókra vagy bulikra.

20/l

2009. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
71%

punk rockot hallgattam világ életemben, de tarajom meg ilyenem sohasem volt, de nem is bánom. maximum amit viselek néha még ma is, az a szaggatott farmer, bár nem kéne hordanom...normális szeretnék lenni


20

2010. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon muszáj kategorizálni goth vagyok. Mindig is kifejezetten taszított a tipikus "sírjunk vért és fessük feketére a szobát" típusú goth. Zenében mióta az eszemet tudom meghatározó pl a Cure, Morrissey és a kisérleti art punk jellegű zenék. Egy idő után figyelmes lettem arra, hogy goth oldalak írnak a kedvenc zenekaraimról, szóval kicsit beleástam magamat a dologba és tetszett amit találtam. Innentől már nem volt megállás, jött a többi zene is, bulik, satöbbi.

A viktoriánus goth öltözködés sosem állt hozzám közel.

Bakancsot viszont hordok, de csak acélbetét nélküli Martenst. Nyáron retro jellegű cipőket. Öltözködésben Gareth Pugh és Alexander Mcqueen ruhacsodái adnak inspirációt, igyekszem ezekhez hasonlót venni megfizethető, utcai ruha kivitelben. Persze mindezt a józan ész határain belül, de sok feketével, szürkével, bőrrel és ezüstékszerekkel, néha sminkkel.

Nem érzek késztetést hogy kinőjjek ebből. Nem is látok okot rá.


25/L

2010. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem nőttem ki és nem is fogom.

37/F

2010. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%
Mi az, hogy kinőni? Kinőni azt lehet, amit divatból csinálsz, és most nem csak a külsőségekről beszélek. Az igazi rockerek, rockernek születnek és úgy is halnak meg, mert az egész lényük az.
2010. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%

"...Amúgy ritkán szoktam úgy öltözni, többnyire csak goth találkozókra vagy bulikra.

20/l

A válasz megírásának időpontja: 2009-12-29 14:34"


Arrrgh. Hülyét kapok ezektől a hétvégi gothoktól.


Oké, nem szeretnéd hogy hülyén nézzenek rád, ne öltözz úgy. De akkor a bulira se vedd fel, vállad, hogy te nem hordasz ilyesmit hétköznap se. Ez birka lélekre vall, ahoz azonosulsz ami körülötted van. Ez gerinctelen dolog szerintem. Ez nem egy bib@szott jelmez, hogy farsangkor parádézz benne.

Persze mindenkinek van bulizós meg hétköznap cucca, de stílusában azért megegyező.

2010. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem növöm ki.

Pedig katolikus templomban dolgozom:kántor vagyok.

Az egyházon belül csak úgy hívnak: A Goth Kántor....



24 éves Goth nő

2010. dec. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!