Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem rajongsz a parfümökért?

Miért nem rajongsz a parfümökért?

Figyelt kérdés

Létezik még egyáltalán ilyen lány?!

Én valamiért nem érzek késztetést arra, hogy össze-visszafújjam magam, és ezért egyre ráböktem a drogériában, aztán azt megvettem, mert lány vagyok, és erősködtek, hogy mindenképpen kell valamilyen. Azóta folyton azt hallgatom, hogy nekem az a kedvencem, pedig igazából nem is, és egyáltalán nem szeretem ezeket az illatos löttyöket.



2014. jan. 28. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogyne létezne!

Egyáltalán nem kirívó dolog, sokan nem szeretik a parfümöket.

2014. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
csatlakoznék az előttem szólóhoz..
2014. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem igazából nincs semmi bajom vele, csak azzal, hogy rám erőltetik, mert lány vagyok. De én csak néha használom, sőt, akkor is inkább azért, hogy ne menjen kárba, mert tudom, hogy nem olcsó.
2014. jan. 28. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy rád erőltetik?

Tanulj meg nemet mondani, éppen itt az ideje.

2014. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem rajongok a parfümökért. Van aminek jó illata van, szeretem szagolgatni, de ennyi. Sose használok parfümöt. Max különleges alkalmakkor fogok, pl első randin egy szuper szexi pasival, vagy a szalagavatómon.
2014. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Írtam már ki én is erről kérdést.

Én nem parfümözök és nem sminkelek. Nekem is azt írtàk hogy ez nem kirívó.

2014. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!