Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány kilót híztam vissza...

Hány kilót híztam vissza szerintetek a "JÓJÓ" miatt? (KÉP) Csúnya az alakom?

Figyelt kérdés

164 cm vagyok és 19 éves


A múlt nyáron egy szigorú diéta segítségével sikerült sokat fogynom, aztán a sulikezdéssel abba kellett hagynom a diétát. Azóta már többet híztam, vissza, min ami korábban lement.


[link]


És a hasamra főleg sokat: [link]


Mit gondoltok, hány kiló voltam, és most menny vagyok? Nagyon csúnya vagyok?



2014. jan. 23. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Húzd ki magad...csípőd magad alá...és máris nem vészes
2014. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kb. 5 kiló lehet a két kép között.

57 és 62?


Nem vészes, viszont nagy rád a melltartó. A körmérete legalább egy ötössel (értsd, ha pl. 85-öst hordasz, akkor 80 kell). Ennek a jele, hogy felkap a hátadnál, mert túl nagy a háta, túl laza, ezért lehúzza elől a melled.

2014. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Baszus :D Olyan vagy,mint valami terhes.. sűrgősen fogynod kell,ha nem akarod,hogy az utcán megkérdezzék hanyadik hétben jársz?! :DD
2014. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Most szerintem lehetsz vagy 85 kiló. És igen, szerintem ez már elég csúnya, főleg a hasad..

Aki fogyni akar, ezért nem diétázik, mert azt abbahagyja, több jön vissza, mint, ami volt..nem diétázni kell, hanem életmódot váltani, sajnos ez van.

2014. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 60 kg voltal es most olyan 68-ra tippellek. Nem akkora tragedia, de probald leadni, mert a hasra hizas a leheto legrosszabb egeszsegugyi szempontbol.
2014. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó, ez már rég elhagyta a 68-at.. 60 régebben sem volt. Én vagyok annyi, de közel sem nézek ki így.


Egyébként, szerintem nem annyira vészes egyik sem. Fogynod kell, de nem vagy az a monstrum kategoria. Talán az a legnagyobb gond, hogy nem vagy feszes, és hasból kellene azért..

2014. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kb 60, nem vészes.Az első válaszolónál ott a pont.
2014. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A diétáknak nincs értelme, csak arra jók, hogy kimerítsék a szervezetet, ami utána fokozott raktározással reagál.

Egyébként a korábbi alakod egész vállalható volt, csak egy kicsi sport kellett volna, hogy jobban érezd magad.

2014. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tök jó, semmit nem látok
2014. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs kép...
2014. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!