Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm után mit csináljak a...

Műköröm után mit csináljak a körmeimmel?

Figyelt kérdés

Egy bénánál voltam, aki papírvékonyra lereszelte.. Utána elmentem másikhoz, aki rendbe tette.

Most leszedettem, de hányinger.. :(


2013. dec. 14. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs otthon valami jó minőségű alapozó/fedő lakk?

Az szépen elfedi. :)

2013. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem elfedni akarom, hanem erősíteni..
2013. dec. 14. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam körmösnél, lakkoztatni!!! , de az egyik körmöm ragyásan nőtt. Ő meg lereszelte a tetejét és rakott rá valami zselét. Nahh. Hát jobb lett volna ha ragyásan hagyja.

Kb meg kell várni míg lenő. Amíg még nagyon érzékeny addig jó sok sorral lakkoztam, hogy legyen valami a papírvékony körmömön.

2013. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nejem az avontól volt a körömnövekedést serkentő gél és az erősítő körömlakk az jó volt hamar helyre jött
2013. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem borzalmasak voltak a körmeim. ha nőttek,akkor is törtek folyamatosan le, és utáltam.! aztán ajánlottak egy lakkot, ami nekem tényleg bevált, most már olyan szép erősek a körmeim, hogy le tudom kapargatni a cimkéket egy egy termékről, vagy ilyesmi :D

Azóta egyszer volt gél lakkozásom is, ahol megint tönkre ment, elpuhult, ezt a lakkot használva 2-3 hét alatt megint rendbe jött. ha érdekel, írj privátot, nem akarok reklámozni semmit

2015. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!