Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől néz ki úgy az új pulóver...

Mitől néz ki úgy az új pulóver mint egy széthordott ezeréves rongy?

Figyelt kérdés
Van egy vadi új pulcsim kb 3 hete van meg azóta olyan ~1 hetet hordhattam vagy 7-8 alkalommal volt rajtam 2x volt kimosva kézzel nem mosógéppel. Olyan szöszös mint ha egy 2 éves rongy lenne amit a kutya alá rakok. Azért ilyen 5000ft ért egy egyszer használatos szart kapok megőrülök.

2013. dec. 6. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol vetted?
2013. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kérdésen is az lenne, hogy hol vetted? Én még Bershkában vettem 5ezerért régebben egyet és az is bolyhosodott, ott ahol a táskámat hordtam meg elvékonyodott az anyag is, ami már alapból is vékony volt... amúgy én is kézzel mostam és nekem is van több ilyen drágább felsőm, ami bolyhos meg rongyos. nem érdemes megvenniőket, már én sem veszek ennyiért, tavaly voltam ilyen hülye... :/
2013. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Piacos pulcsi, de nem az a gagyi minőség. Vettem onnan más is azok nagyon jó minőségűek.
2013. dec. 7. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!