Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok most kezdtem blogolni,...

Csajok most kezdtem blogolni, benéznétek?

Figyelt kérdés

A továbbiakban sminkes illetve hajápolási bejegyzések is lesznek termékekkel tapasztalottal :) most írtam egy bejegyzést sebhely smink-el kapcsolatban képpel kiegészítve a mai alkotásom volt :D


Nézzetek be ha gondoljátok és légyszi jelezzetek vissza :) link :


[link]


2013. nov. 19. 22:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
:)
2013. nov. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
ha van rá lehetőséged készíts néhány videót, úgy könnyebb valakire ráakadni és ha tetszenek a videóid majd a blogod is megnézik
2013. nov. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Gondolkozom rajta :) köszönöm!

Minden válaszolónak megy a zöld kéz :)

2013. nov. 20. 09:43
 14/24 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nem nagy szám. Sminkelni pedig azt kell mondjam hogy nem tudsz. A helyesírásod is förtelmes, átolvasod egyáltalán amit írsz, mielőtt posztolod?
2013. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a véleményt :)
2013. nov. 20. 16:26
 16/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért a negatív vélemények, igaz rámentem a kérdésre és először meg se néztem a linket, csak a válaszokat. Láttam, hogy többségében negatív, de te aranyos voltál, és megnéztem a linket.

Nekem például tetszik, szerintem ügyes vagy :)

2013. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy köszönöm szépen! :)
2013. nov. 20. 16:50
 18/24 anonim ***** válasza:
Én sem értem a kommenteket mert szerintem nagyon jó. Nekem tetszik. Tetszenek az ötleteid ja és gyönyörű a szemed. :)
2013. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :))

Jajj nagyon aranyos vagy! :)

Eléggé be sötétedett pedig ma még terveztem sminkes bejegyzést képekkel illusztrálva, bár lehet ígyis meg csinálom majd kiderül mennyire fog látszani :)

Nagyon jól esett hogy írtál, köszönöm !

2013. nov. 20. 17:44
 20/24 anonim ***** válasza:

szerintem nem rossz. a képek minősége is jó, meg tök szép vagy, a sebhelyes képen oldalról hasonlítasz Spencerre a Pretty Little Liars-ból :D meg a szemed is tök szép. Viszont a helyesírással van baj:( pl. nem már is hanem máris. Vagy éppen nem ki selejtezés, hanem kiselejtezés, fel tudja dobni, stb... nagyon sok az ilyen hiba:(( az igekötők pl. meg, át, be, ki, rá, stb ha az ige előtt van, akkor egybe kell leírni az igével!! vagy ha az igekötő és az ige között van egy másik harmadik szó, akkor mindent külön kell írni pl fel fog kelni, és NEM úgy hogy felfog kelni vagy ilyesmi.

nem kioktatni vagy beszólni akartam, csak elmondtam, hogy így jobb lenne és sok sikert!! Ha meg élvezed, akkor meg miért ne írj?!:D nekem is van blogom, nem sokan nézik, de jól esik írni.:) ha gondolod, írj privátba:)

2013. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!