Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen méretekkel, alkattal...

Ilyen méretekkel, alkattal lehetek csinos, meg szemrevaló, vagy ebben semmi nőies nincs?

Figyelt kérdés

Csontos, vékony alkat, kicsit izmos, nem látványosan. sportoltam/sportolok)

Nagyon kicsik a melleim, 79 cm a mellbőségem, de félek hogy ebből több a hát mint a mell. Ehhez 61-2 cm-es a derekam, csípő 89-90 cm, néha nagyon aránytalannak érzem de a vállammal szerencsére egy vonalba esik.

168-9 cm vagyok és 21 éves, tehát már nem hiszem hogy nagyon fogok nőiesedni, fejlődni. Az a bajom hogy valahogy a magasságom ellenére kislányosnak érzem az alkatom, az arcom is elég gyerekes, persze ennek is megvan az előnye elvileg, de valahogy úgy érzem bennem nem igazán lehet nőt látni és ez zavar. Anyukám is hasonló alkat, csak 165 centihez, emiatt vagy sem, de sose volt az a fajta aki után futottak volna a férfiak, a testalkat ennyire számítana? Próbálok néha nőiesen öltözni de más húsz körüliekkel ellentétben én röhejesen érzem magam komolyabb holmikban szóval ez nem segít. Nagyon szerencsétlen ez az alkat, vagy van aki szerint nézhet ki jól? Jaj és lemaradt, 53 kg vagyok, mondjuk nem szoktak kinézni annyinak.


2013. nov. 18. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen méretekkel rendelkezem... csakhogy nem 168-hoz, hanem 158-hoz ÉS még így is elég kislányos, törékeny benyomást keltek (amin nem "segít" az sem, hogy kortalan babaarcom van).


Ha tudsz, hízz egy picikét! Úgy 5 kila rád férne.


Ugyanakkor biztos, hogy nem az alkatod a bűnös. A te korodban még vékonyabb voltam, s annyi mellem sem volt, mint most (a 65AA nagy volt rám) és mégse volt problémám az ismerkedéssel (és nem, nem csak a pedofilok koslattak utánam).


Persze attól még hogy ezt elmondtam, nyilván nem fog hirtelen megnőni az önbizalmad, ahhoz azért több kell.


A lényeg, hogy ne ellenségként tekints a testedre.

Próbáld megtalálni az alkatodhoz leginkább megfelelő ruhát! Ne a nőiesebb idomokkal rendelkező barátnőidet próbáld utánozni. Azok a ruhák, amik egy mellesebb lányon jól mutatnak, nyilván nem állnak jól rajtad.

A magyar tévén futott egy műsor, Tetőtől talpig címmel. Ajánlom, nézd meg az első négy epizódját (youtube-on fent van)

2013. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán lehetsz csinos. Bár egy kép segítene a nagyérdeműnek.


17f

2013. nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél? Sok embernek a törékeny a zsánere:) Még többnek meg teljesen mindegy, milyen az alkatod.
2013. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!