Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A párommal tetoválást szeretné...

A párommal tetoválást szeretnénk. Ötletek? Alul bővebben.

Figyelt kérdés
Szeretnénk közös tetoválást csináltati 2 szívet, hova lenne érdemes?? Én a csuklóra gondoltam, de az nagyon fáj??? Hol mutatna még jól??? És tudnátok ilyen páros szíveket mutatni/ linkelni? Köszönöm. :)
2009. nov. 17. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

hát a csukló az fáj. nekem a lapockámon van. ott alig éreztem, jól is néz ki és takarható. nekem fontos volt, mert gondolni kell a későbbi munkalehetőségkre. csomó helyen nem nézik jó szemmel sajnos.

persze ami jól áll egy nőnek, az egy pasinak nem biztos. pasinál karon tetszik, csuklón, de pl derékon, lapockán, bokán kicsit gáz, azok nőies helyek.

2009. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem is csukló.

2009. nov. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináltass a pároddal közös tetoválást a párod sohasem 100%os h örökre megmarad. Ha meg nagy akarod akkor legalább ne csuklóra, az mindig látszik. Inkább lábra vhova
2009. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!