Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színű a szemem?

Milyen színű a szemem?

Figyelt kérdés

[link]


Így erős fényben zöldesbarnának tűnik, de különben meg barnának...Esetleg ennél valami pontosabb megfogalmazás? :) (úgy értem, mint pl mogyoróbarna, gesztenyebarna, stb...)



2013. nov. 9. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de kölcsön adod?
2013. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyan mint nekem:D zoldesbarna:)
2013. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Barna
2013. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen :D
2013. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Zöldesbarna, az exemnek volt ilyen, ő szakszóval libafoszöldnek hívta :)
2013. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 az én barátom is azt mondta hogy libafoszínű :DD amúgy szerintem zöldesbarna és jól néz ki :D
2013. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az Xéni :O ?
2013. nov. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Garantálhatom, hogy sokkal egyszerűbb és hagyományosabb nevem van, mint Xénia. (?)


Különben köszönöm a válaszokat! :)

A libafoszöld szerintem nem teljesen helyes, anyukámnak van valami sárgás-zöldes-barnás szeme, én inkább arra mondanám.

Aki meg meg is dicsérte, annak külön köszönet, mindig bánkódom, hogy nem apu gyönyörű kék szemeit örököltem.:(

2013. nov. 10. 16:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Zöldesbarna vagy barnászöld. Én az ilyet barnászöld, macskaszemszínű nek szoktam nevezni:-). (a csaladban van nagyon hasonló).

De kedvenc körülírásaim az ilyenekre, hát kívül zöld egy kis sötét karimával, beljebb barna zöld beszűrődésekkel, ja és középen meg fekete" :-) ha valaki értékeli ezt a fajta humort:-)))

2013. nov. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

szerintem is zöldes barna

nagyon szép a szemed!

2014. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!