Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Ez már...

Milyen az alakom? Ez már ducinak számít? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 3. 19:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

kamu... most komolyan kiraksz egy képet,és megkérdezed,hogy DUCI-e vagy,mikor szerintem te pontosan jól tudod,hogy nem vagy az,csak még jobban akartad tudni... :DDDDD

nagyon s zar. nekem te kislány vagy,lehetsz 30-éves is,csak a kutyák játszanak a csontokkal. ez nekem még csontos,nagyon :D szóval nem vagy duci

2013. nov. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Te most azt akarod hallani, hogy nem vagy duci? Mert a pontozásaid alapján úgy látszik, mert aki szerint duci vagy azt lepontoztad, aki szerint meg normális azt nem, de amúgy itt sokan fényezik az olyan embereket, akiket nem kéne és te is ilyen vagy, mert tényleg duci vagy, fogyjál le...

Te am tiszta vicc, hogy az ilyen szerencsétleneket, mint te fényezik, aki meg jól néz ki azt leszólják itt GYIK-en ez megy. xD

2013. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Csak azokat pontoztam le akik nem megfelelő módon mondtak véleményt!Én mindenki véleményét elfogadom,ha kulturáltan fejezi ki magát :)Azoknak akik pedig pozitív dolgokat mondanak le kellene pontoznom?A kérdést csak azért tettem ki,mert a hasonló alkatú lányokat itt gyk-n általában már a kövér kategóriába helyezik.(Nem egy példát láttam erre)És számos ilyen helyzetet tapasztaltam személyesen is.Én egyszer sem említettem,hogy én milyennek gondolom magam.Annyi biztos,tudom hogy nem a legszebb az alakom és ezen próbálok is változtatni!Azért és kizárólag azért,hogy magamnak megfeleljek!!! Ez egy eldöntendő kérdés volt,amire a többség nemmel válaszolt.Ez számomra és talán sok más lány számára is megnyugtató lehet.Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 8. 23:44
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Van ott azért has, és a térded fölött is látszik hogy zsíros vagy, és picit löttyedt is. Ettől még nem számítasz kövérnek, még csak teltkarcsúnak sem, de mozognod nem ártana.
2013. nov. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!