Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha oldalt le van borotválva a...

Ha oldalt le van borotválva a hajam, akkor "Hipster"-nek lehet nevezni és ha szeretem a régi cuccokat akkor is annak hívhatnak-e?

Figyelt kérdés
válaszotokat előre is köszönöm.!

2013. nov. 3. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha fél oldalt le van borotválva akkor dilisnek mint Britney spearst. De minek akarsz magadból bazári majmot csinálni a divat nevében?
2013. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hipster kifejezést is csak dobálják már az emberek. vastag keretes szemüveg? Hipster! Magas derekú farmer? Hipster :D

Én még nem kaptam meg szerencsére, pedig nekem is fel van nyírva a hajam, és szeretem a régi stílusú cuccokat. Sokatj árok ruhában bakanccsal. De szerintem az emberektől körülötted függ, hogy mennyire intelligensek, és mennyire értik meg, hogy semmi beleszólásuk nincs a másik stílusába.

2013. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem a hajadtól meg a ruhádtól függ hogy milyen vagy. ha hipster vagy akkor belülről is az vagy.
2013. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!