Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 14 éves lánynak nem túl...

Egy 14 éves lánynak nem túl nagy a 39-40-es láb méret?

Figyelt kérdés
lány, méret, láb, 40, 14

2013. okt. 23. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen magas.
2013. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
:DDDDD
2013. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Van olyan hogy túl nagy láb? És mi van ha túl nagy? Ez pont olyan amin sehogy nem lehet változtatni, felesleges ilyesmin gondolkodni is.
2013. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
nekem már 11 éves koromban 39-es volt a lábam, és utólag nőttem hozzá. szerintem Te is nőni fogsz még, szóval egyáltalán nem nagy:)
2013. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most ha azt mondja valaki, hogy nagy, akkor tudsz valamit tenni?
2013. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Természetesen semmit nem tudok neki csinálni, de nem megoldásokra, hanem véleményekre voltam kíváncsi! Köszönöm azoknak akik értelmesen válaszoltak!
2013. okt. 28. 10:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha valaki azt írja, hogy túl nagy, akkor azzal csak azt éri el, hogy rosszul érzed magad miatta. Fogadd el olyannak a lábaid amilyenek, mert mást úgysem tudsz csinálni!
2013. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazad van és próbálom elfogadni.
2013. okt. 31. 11:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Nagyon szép lehet egy 40,41 női láb is, ha megvan,(lesz) hozzá a magasság is. Pláne, ha szép formásak a lábujjak. És magamról tudom, hogy a lányok szeme után az első a kéz, s lábujjak, amit megnézek. És sok fiú van így. Ne hidd, hogy minden fiú a mellekre, meg a fenékre "bukik". Legalább is, akik nem alkalmit kapcsit, vagy csak szexet keresnek, és nem felszínesek. Viszont náluk nem a méret számít, semmiben sem:)Hanem a MINŐSÉG. Érted?

Mert a kéz, s láb állapota, ápoltsága, sokkal többet elárul rólunk (fiúkról is!) pláne, ha egy hosszabb távú kapcsolatban gondolkozunk. Tehát légy ápolt, s nyugodj meg: ettől még teljesen, s talán az "átlagnál" is boldogabb lehetsz:)

2013. okt. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, értelek és teljesen egyetértek veled. Most, hogy nézem annyira nem is vészes, mivel mindigis rengeteget foglalkoztam azzal, hogy szép és ápolt legyen a lábam és a kezem is. Jó lenne találni egy olyan fiút aki nem a külsőségekre hajt. Köszönöm a bíztatást!
2013. nov. 1. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!