Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Art models-hez hogy lehet...

Art models-hez hogy lehet bekerülni modellkedni? Kifizetsz egy összeget és már csinálják is rólad a portfóliót? Vagy válogatás alapján? És ha válogatás alapján bekerülsz, akkor is kell fizetni a portfólió elkészítéséért?

Figyelt kérdés
Esetleg modellkedik ott valaki?
2009. nov. 12. 01:47
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Általában minden ilyen helyre neked kell vinni a már kész portfóliódat! Sajnos ez ugye neked költség, a jó portfólió nagyon sokat számít, és ha bejössz neki, megtérül az ára. Tehát ezen, ha komolyan gondolod, nem érdemes spórolni, és jól utána kell járni a profi fotósnak.
2009. nov. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, én be vagyok regisztrálva az art-hoz.. nem kellet semmit fizetnem, odamentem csináltak pár fotot,ami elvileg 1000 ft lett volna, de nem kérték el tőlem, szóval magamatól nem mondtam:D Eddig egyszer hivtak reklám castingra, azt megnyertem.. röviden ennyi.
2010. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha en regisztraltam es megkaptam azt a visszaigazolo e-mailt mit csinaljak?
2012. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!