Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogszabályzósan lehetek modell?

Fogszabályzósan lehetek modell?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék modellkedni, de fogszabályzós vagyok. Még nem lehet tudni meddig marad fent, és 15 vagyok. Attól félek hogy mire leveszik már túl késő lesz elkezdeni..
2009. nov. 11. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

fogreklámban lehet:)

Az, h modell, a mai világban elég tág fogalom. Ha igazi modell sznél lenni, akkor semmi ilyesmid nem lehet: piercing, tetkó, stb. De B kategóriába minden belefér. Ne csüggedj, modellkedést 18 éves korig elkezded, még simán lehetsz nemzetközi arc.

2009. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát köszi. én semmiképp sem b kategóriás szeretnék lenni, hanem olyan igazi. Csak mindenhol ilyeneket olvasok, hogy a menő modellek 13 éves korukban kezdik, én meg már most is 15 vagyok, plusz ha még megvárom amig leszedik ezt a szrt :/
2009. nov. 11. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj emiatt szerintem. Én is majd szeretnék modellkedni és nekem is kell fogszabályzót hordanom :)

És soha nem késő semmit se elkezdeni ;)

2009. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

A fogszabályzó nem gond, az a gond hogy manapság minden kislány azt hiszi modell lehet. Csak hogy 10-ből 1 az aki valóban meg is felel.

Komolyan 15 évesen ez az életcélod hogy kihasználjanak, alázzanak, parancsolgassanak neked? Megszabják mit ehetsz, hány kiló lehetsz, milyen hajad lehet, meg a többi.

Inkább tanulj és keress valami értelmes munkát ha pénz kell.

2009. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
utolsó: Elhiszem, hogy neked ebből van eleged ,de nekem meg abból an, hogy mindenki lenézi a modelleket és azthiszi hogy az nem is igazi munka, nem is nehéz és hogy minden modell anorexiás. Ez nem igaz, és amúgy sem ez volt a kérdésem..
2009. nov. 12. 13:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a kérdezővel értek egyet... én is nagyon szeretnék majd modellkedni de nem ebből megélni, vizsont attól még nem kell anorexiásnak lenned illetve simán meglehet a testi adottságod... én pl bármennyi édességet eszek nem hízok el, lehet a későbbiekben majd el fogok hízni, de amúgy egészségügyi okom van rá, hogy nem hízok. Szóval én sok sikert kívánok a lánynak.


Amúgy kérdező: küldtem emailt lécci olvasd el.

2009. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Hm...lehet ám okosban is csinálni.Tény hogy a modellkedés nem tart örökké.De pénzt keresni lehet.Én 16 éves korom óta járom a kifutókat és tök jó hogy az egyetemre a tandíjat,könyvnek valót meg ilyeneket megkeresek.És lesz szakmám....ja már van 3 egy okj,egy fsz egy diploma.És saját magam fizettem mindent.

KEdves kérdező...ne aggódj...ha te vagy akit keresel 20 évesen is bekerülhetsz Tyra Banks helyére:)

Mindig lesni kell a lehetőségeket:D

Sok sikert!!!!

2009. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Simán lehetsz ha mindenben megfelelsz! AMúgy meg jobb ha valakinek fogszabilya van mint ha kesze-kuszák a fogai:)
2010. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Cseppet se csüggedj!

Az ügynökségek 18 év alatti lányokat ritkán futtatnak, addig meg biztosan megszabadulsz a fogszabidtől. Az meg, h van azt jelenti szükséged volt rá. Sztem "örülhetsz", h van mert rendezetlen fogakkal ritkán lehet valaki modell. A modelleknek sugározniuk kell, és az önbizalom is nagyon fontos, ez pedig csúnyán álló fogakkal nem megy, hát még a mosolygás.

Ha ez megnyugtat én is hordok fogszabályzót már lassan egy éve. Ne úgy tekints rá, mint egy átokra, gondold azt, ez egy amolyan "segédeszköz", hogy még szebb legyél.

Elvégre a szépségért meg kell szenvedni.

2011. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ne aggódj! Ha tényleg megvan hozzá a tehetséged,adottságaid... akkor szerintem örülj, hogy most kerül be a fogszabi és nem 20 évesen. Ezt tapasztalatból mondom, mert én is fogszabályozós 15 éves lány vagyok( de már csak 1 hónapig:)) és vannak munkáim, de külföldre csak fogszabi nélkül mehetek majd!! Én nagyon örülök, hogy most túlestem rajta és ezentúl szépek lesznek a fogaim és nem kell egy életen át csúnya fogakkal élnem azzal nyugtatva magam, hogyha csináltattam volna fogszabit akkor kimaradt volna 1-2 év!! Amúgy még ha 20 évesen kezdenéd akkor is befutattnának (ha persze jó vagy)!!
2011. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!